В Аравійському морі сформувався тропічний циклон «Мегх», який насувається на Ємен

Примхи природи
Главный редактор Vinnikiplus

На постраждалий від тропічного циклону «Чапала» Ємен насувається новий тропічний циклон «Мегх». 5 листопада він перебував в Аравійському морі 1012 км на схід від єменського острова Сокотра і рухався на захід зі швидкістю 18,5 км/ч. Швидкість вітру складає 65 км/год, повідомляє сайт Національне аерокосмічне агентство США (NASA).

За даними Об’єднаного американського військово-морського центру з попередження тайфунів (JTWC) на 5 листопада, «Мегх» може досягти Сокотра до 8 листопада. Швидкість вітру може посилитися до 110 км/год.

Після Сокотра тропічний циклон продовжить рух на північ Сомалі, а потім на південний захід Ємену.

в аравійському морі сформувався тропічний циклон «мегх», який насувається на ємен

Карта з сайту JTWC

Нагадаємо, в єменських провінціях Сокотра, Хадрамаут і Шабва від тропічного циклону «Чапала» постраждали до 1,1 млн осіб. 36 тисяч жителів евакуйовано. В деяких районах випало до 7 річних норм опадів.

Поки відомо про 3 загиблих на острові Сокотра. Тут зруйновано або серйозно пошкоджено близько 400 будинків.Евакуйовано 18 тисяч осіб. Ще 18 тисяч жителів були змушені покинути свої будинки в Хадрамауті і Шабве, де повністю або частково зруйновано близько тисячі будинків. Від повеней серйозно постраждав місто Ель-Мукалла. Ситуація на більшій частині постраждалої від стихії території країни ускладнюється тим, що її контролює терористична організація «Аль-Каїда на Аравійському півострові».

Related Post