У Винниках збудують музейний комплекс (ВІДЕО)

У Винниках планують будівництво цілого музейного комплексу історії культури та побуту етнічних українців з Надсяння, Лемківщини, Холмщини та Підляшшя. У музеї планують створити 12 постійно діючих експозицій, а також розмістити на його території інтерактивні експозиції та співоче поле.

Про це розповів директор Історико-краєзнавчого музею Винник Ігор Тимець.

На музей уже виділили 1,5 га землі на околиці міста недалеко від перетину двох доріг – Київ–Чоп і Львів–Івано-Франківськ. Крім того, уже розроблена вся проектна документація. Розробники пішли цікавим шляхом. Вони вирішили не переробляти пам’ятки архітектури під музеї, а побудувати зовсім новий будинок.

«Ми зробимо музей таким, яким він має бути. Ми залучали архітекторів і науковців. Такі музеї вже давно створюють по цілому світі», – розповів Ігор Тимець.

В основному музей буде розрахований на туристів, які подорожують автотранспортом. Люди зможуть там не лише подивитися на різні виставки, а й відпочити, поспостерігати за роботою ковалів, посмакувати українською кухнею.

На такий проект потрібно близько 33 млн грн.

«Нашими добрими партнерами є Польща і Європа. Партнери готові дати 75% від потрібної суми, а 25% має виділити українська сторона», – розповів Тимець.

 Більше відео можна перегляну тут

Джерело:
  

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *