У Воронежі випала ще одна місячна норма опадів. А що на Першотравень?

Примхи природи
Главный редактор Vinnikiplus

Створюється враження, що воронезький квітень виконує норму опадів по стахановському принципом. У середу і четвер вплив атмосферного фронту і тропосферного улоговини приніс в скарбничку міста ще одну місячну норму опадів — 40 мм. Загальна кількість випала з початку місяця вологи (167 мм) перевищило чотири кліматичні норми. Через зливи деякі вулиці столиці Черноземья були підтоплені. Сильні дощі (до 16-19 мм опадів за 12 годин), місцями з грозами, відзначені в Білгородській, Воронезькій і Тамбовській областях.Температурний фон від підвищеного наблизився до кліматичної нормі, але сирість та похмуре небо приносять відчуття більш прохолодної погоди.

Денні опади 27 квітня © Гісметео
у воронежі випала ще одна місячна норма опадів. а що на першотравень?
Денні опади 28 квітня © Гісметео Тим часом весна йде своєю чергою: фруктові сади вкрилися білими хмарами квітів, трав’яних заростях спалахнули жовті «сонця» кульбаб, зазвучали перші солов’їні серенади.
у воронежі випала ще одна місячна норма опадів. а що на першотравень?
© Dasha Petrenko | Shutterstock.com На першотравневі вихідні в центр Європейської Росії пошириться гребінь антициклону зі сходу, сильні і тривалі опади відступають. Однак невеликий висотний циклон, який буде кружляти над Саратовською областю, зробить вплив на погоду в Черноземье, особливо помітним воно буде у східній частині регіону. Можливі короткочасні дощі, в Тамбовській і на сході Воронезької області ймовірно формування гроз. Вночі та вранці утворюються тумани і димки. Стане прохолодніше: вдень у Воронежі +12…+15, вночі — +5…+8.https://www.gismeteo.ru/news/klimat/18993-v-voronezhe-vypala-esche-odna-mesyachnaya-norma-osadkov-a-chto-na-pervomay/

Related Post