У США компанія Ascot USA має намір бурити околиці вулкана Святої Олени в пошуках золота

Примхи природи
Главный редактор Vinnikiplus

у сша компанія ascot usa має намір бурити околиці вулкана святої олени в пошуках золотаУ США в околицях вулкана Святої Олени компанія Ascot USA Inc має намір пробурити кілька десятків свердловин в пошуках міді, срібла і золота. При цьому варто відзначити, що вулкан є одним з найнебезпечніших в США і досі зберігає свою активність.

Влада штату Вашингтон, де розташований велетень, стурбовані комерційним проектом компанії. 21-го березня сенатор штату Марія Кентуелл направила звернення до голови американського Департаменту Лісового господарства Того Тидуеллу, в якому висловила свою незгоду з бурильними роботами. Як зазначає Кентуелл, буріння на території, що призначена для відпочинку та збереження природи, суперечить державній політиці.

Цей проект викликав і протест геологів. Розміри магматичного резервуару велетня досі не встановлені. До того ж геологи з Університету штату Юта в серпні 2015 року встановили, що магматичний резервуар вулкана Єллоустоун простягається до вулкана Святої Олени, і досі невідомо, чи поєднані вони між собою. Тому буріння несе в собі певний ризик.

Останнє виверження вулкана Святої Олени (Сент-Хеленс) відбулося в 1980 році, внаслідок чого загинуло 57 чоловік, і був нанесений значний збиток.

Related Post