У США частота сильних землетрусів приймає загрозливий характер: потужний струс розлому Каскадия

Протягом останніх днів істотна сейсмічна активність спостерігається на території всієї західної частини Північної Америки. Протягом останніх 48 годин в даному районі відбулося більше десяти підземних поштовхів, магнітуда яких перевищувала 3,0.

При цьому багато сейсмічні події були зареєстровані поблизу вулканічних центрів. 28-го грудня о 08:33 Gmt підземний поштовх магнітудою 3,6 мав місце в штаті Арізона поблизу вулканічного поля Уинкарет. Велетень востаннє вивергався приблизно 1100 років тому.

29-го грудня в 19:51 землетрус з рівнем магнітуди 3,0 було зафіксовано поблизу вулканічного поля Косо в штаті Каліфорнія, яке знаходиться на північному заході пустелі Мохаве. Комплекс включає в себе 38 риолитових куполів, які сформовані виверженнями в епоху плейстоцену. Остання активність у цьому регіоні відбувалася приблизно 30-40 тисяч років тому, хоча дрібні виверження відбувалися в епоху голоцену приблизно 10 тисяч років тому.

30 грудня досить потужний підземний поштовх стався в небезпечній зоні Північної Америки – на розломах Каскадии.Землетрус магнітудою 4.8 було зареєстровано в 7:39 в районі кордону штату Вашингтон, в 19 кілометрах від міста Вікторія (Канада). Гіпоцентр залягав на глибині 50 кілометрів.

Нагадаємо, кілька днів тому в Каліфорнії відбулося кілька землетрусів магнітудою понад 4,0. Представники Геологічної служби США побоюються нових сильних сейсмічних подій в деяких штатах на заході США.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *