У Москві побито температурний рекорд 33-річної давності

Примхи природи
Главный редактор Vinnikiplus

Вранці понеділка повітря прогрілося до 8 градусів тепла, аномально тепла погода протримається у столиці ще тиждень

Температура 21 грудня в Москві перевищила плюс п’яти градусів. У столичному Метеобюро уже в шість ранку зафіксували плюс вісім градусів. А це означає, що побитий рекорд 1982 року. Тоді 21 грудня в Москві максимальна температура була плюс 5,4 градуси.

За прогнозами синоптиків, повітря в понеділок продовжить прогріватися. За попередніми даними, температура може досягти навіть дев’яти градусів. Не обійшлося без рекордів і в неділю, 20 грудня. Температура перевищила плюс п’яти градусів. У столичному Метеобюро відзначили, що рік тому стовпчики термометрів піднялися до 4,9 вище нуля. Тепла дощова погода, за даними Гідрометцентру Росії, протримається в Москві ще тиждень. Стовпчики термометрів показуватимуть плюс 4-8 градусів. Однак у вихідні температура може впасти до нуля.http://www.kp.ru/daily/26473.5/3342998/

До РЕЧІ Погода в Москві продовжить бити температурні рекорди всю тиждень

Правда, на Новий рік столицю огорнуть люті морози

Погода в Москві б’є всі рекорди. Для середини грудня у регіоні встановилася по-справжньому аномальна температура: в понеділок градуси підвищилися до +9. Це на 15 градусів вище кліматичної норми.

Синоптики запевняють: чергування теплих рекордів продовжиться протягом всього тижня. У вівторок +6, у середу +8.У четвер обіцяють +10! Таке аномальне тепло було зафіксовано в столиці лише два рази в минулому столітті – в 30-х роках.

Правда, такі радості не протримаються довго. У новорічну ніч, за даними фахівців, в столичному регіоні значно похолодає. Температура буде знаходитися в діапазоні від — 25 до 30. Однак більш точний прогноз буде відомий як мінімум на наступному тижні.

Related Post