«Святослав» запрошує у тренажерний зал та лазні різних типів (ВІДЕО) — Винники

Людина з давніх-давен шукає різних способів, щоб продовжити своє життя, загартуватися, оздоровитися, омолодитися. З покоління до покоління цілителі, знахарі, лікарі передавали таємниці своїх способів збереження до похилого віку здоров‘я людини, продовження її довголіття. До цього прагнуло й прагне людство.

Про оздоровчо-омолоджуючі купелі королів, царів, султанів і інших вельмож розповідається в тисячолітніх казках, легендах, переказах, оповідках тощо. З розвитком цивілізаційних процесів такі можливості отримали багато людей, а не лише сильні світу цього.

А зараз чудо-комплекс, який продовжує життя, відкрився й у Винниках! Адже  при ресторанно-готельному комплексі «Святослав» нещодавно запрацював оздоровчо-лікувальний об‘єкт, що складається із тренажерного залу та лазень різних типів.

Унікальність цього оздоровчого закладу розпочинається вже зі самої будівлі, другий поверх якої споруджено з масивних дерев‘яних брусів (адже дерево позитивно впливає на людський організм, а лазні та басейни розташовані саме там).

Проте, найунікальнішим об‘єктом усього нововідкритого закладу є лазня, що складається із величезного чану, який стоїть на печі, спорудженій із спеціально привезеного з Фінляндії каменю. Зі слів дирекції комплексу, аналогу такого об‘єкта в Західній Україні немає.

Адже для спорудження лазні такого типу спеціалісти використали давній спосіб оздоровчо-лікувальної купелі, що протягом тисячоліть застосовувалася в Україні (на Закарпатті). Великий чан наповнювали цілющою джерельною водою, на його дно клали каміння, щоб людина могла стояти на ньому під час купелі. Адже одночасно під чаном горіли дрова, нагріваючи воду до потрібної температури. У воду накладали багато запашних трав із лікувальними властивостями. Купання цим способом не лише оздоровлює й загартовує людський організм, а й значно омолоджує його.

А камінь, з якого споруджено піч, що на ньому стоїть чан для води, здавна використовують північні народи для обігріву свої помешкань під час довгих зим, які лютують на засніжених просторах Скандинавії. Печі з цього каменя служать там людям десятиліттями! Сама структура цього екологічно чистого матеріалу також є унікальною (здавна з нього виготовляли не лише печі, але й посуд, різноманітні фігури тощо). Печі з цього каменю, швидко нагріваючись, тримають і рівномірно віддають тепло від 18 до 36 годин! Отож, знаючи про ці властивості, дирекція закладу наполягла, щоб піч було споруджено саме з нього, що й було виконано.

Проте, сьогодення дає нам значно більші можливості зробити умови купелі й оздоровлення значно комфортнішими. Наприклад, у нашому закладі під час процедур відвідувач має змогу регулювати температуру води, адже до чану підведені крани з холодною та гарячою водою.
Звичайно, нікого не залишить байдужим і витончений інтер‘єр приміщень лазень, його оригінальне умеблювання включно з підвісними кріслами-гойдалками тощо, духм‘яні віники для лазні, запашні трави тощо.

Щодо цін на послуги згаданого комплексу, то вони помірні й значно дешевші за львівські.

Також наші клієнти завжди можуть скористатися послугами ресторану й готелю, які розташовані поруч.      

Ми завжди раді бачити Вас! Ми чекаємо на Вас! Ми працюємо для Вас!

Клас!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *