Світу загрожує новий катастрофічний землетрус, — японські вчені

Примхи природи
Главный редактор Vinnikiplus

світу загрожує новий катастрофічний землетрус, японські вченіВчені з Японії попередила світ про ймовірне новий землетрус найсильнішою потужності.

Вони пророкують землетрус катастрофічних масштабів. Трагедія 2011 року, на думку японців, може повторитися через наростаючі показників вулканічної і сейсмічної активності.

Японці у ході свого дослідження зібрали дані, за якими можна зробити висновок про можливе найбільшому землетрус у всій японської історії. Катастрофа може мати куди більш серйозні масштаби, ніж цунамі 2011 року, — стверджують японські вчені.

У даний момент японці фіксують сейсмічну активність в Токійському затоці, сила якої уп’ятеро більше тих показників, які передували землетрусу і цунамі п’ятирічної давності.

За даними, озвученими професором Шінджі Тода, після трагедії 2011 року сейсмічна ситуація в Японії далека від нормалізації. Навпаки, все тільки погіршується, — говорить учений.

Все вказує на те, що варто очікувати в найближчій перспективі потужний поштовх, сила якого перевищить 9 балів.

Додатково до всього, б’ють на сполох і вулканологи. Вони говорять про те, що активність вулканів теж зростає, встановивши рекорди останніх п’яти років – 13 активних вулканів із 110-ти існуючих.

В Японії зафіксували високу сейсмічну і вулканічну активність

Згідно з повідомленнями ЗМІ, в Японії підвищена сейсмічна активність може призвести до землетрусів. В зоні потенційної небезпеки знаходиться Токіо.

За оцінками експертів, норма активності, властива для цього регіону, перевищується в два рази, а місцями і в п’ять разів. Нагадаємо, що раніше в Японії неодноразово траплялися сильні землетруси, магнітуда яких була близько одинадцяти балів.

Передбачається, що активність, що фіксується на сьогоднішній день, може стати передвісником одного з таких катаклізмів. Те, що сталося в березні 2011 року землетрус викликав цунамі.

Related Post