Штат у Мексиці просить оголосити режим НС через сильні морози і снігу

Примхи природи
Главный редактор Vinnikiplus

штат у мексиці просить оголосити режим нс через сильні морози і снігу

Уряд штату Чіуауа на півночі Мексики звернулося до федеральних властей з проханням оголосити режим надзвичайного стану на території штату в зв’язку з сильними морозами, що обрушився на цей регіон.

Всього холоду, які доходять до мінус 15 градусів і сильний снігопад порушили 40 муніципій штату, зазначають місцеві влади. За їх даними, таких снігопадів не було в цих місцях понад півстоліття. Закрито багато дороги, близько 60 автомобілів, у тому числі автобуси, відрізані від «великої землі» в туристичному районі водоспаду Басасеачи. В неділю був повністю закритий аеропорт прикордонного з США міста Сьюдад-Хуарес, що в понеділок він відновив роботу.

Штат Чіуауа просить також про виділення фінансової допомоги для термінової закупівлі теплих речей, ковдр та будівельних матеріалів для 300 тисяч чоловік, знаходяться в зоні холодів.

Одночасно в штаті Нуево-Леон без світла залишилися близько 5 тисяч осіб, повідомило місцеве представництво національної комісії з електричної енергії Мексики. Причиною НП стали сильні вітри, повалившие дерева на лінії електропередач. Серед постраждалих населених пунктів – Монтеррей, третій за розміром місто Мексики і один з найбільших індустріальних центрів латиноамериканської країни.

Related Post