Руйнівні вітри вбили трьох людей на Північно-Заході США

Сильний шторм і руйнівні вітри вбили трьох людей на Північно-Заході США у вівторок, 18 листопада. Дві людини загинули в двох окремих випадках у місті Спокан в штаті Вашингтон. Одного з нещасних придавило деревом, що впало на автомобіль. Жінка померла через те, що на лінії електропередач впало дерево. Ще один чоловік помер із-за погодних умов у місті Султан в штаті Вашингтон.

Місцевий житель описав те, що відбувалося в Спокане як «дощ із уламків дерев і залишків від електроліній».

Швидкість поривів вітру в Спокане сягала 115 км/год у вівторок ввечері. Рекордний порив вітру зафіксували в окрузі Шелан в штаті Вашингтон. Його швидкість досягла 220 км/ч.

Буря знеструмила сотні тисяч господарств по всьому штату. Згідно з даними погодної служби в Спокане, відключень електроенергії було більше, ніж під час крижаного шторму 1996 року, коли загинули 4 людини, а місту було завдано збитків на 22 млн доларів. У розпал шторм без світла залишилися понад 300 тисяч чоловік.

Вітри були такими сильними, що пилова буря знизила видимість до 400 метрів в околицях Спокана.

Сильний дощ, гірський снігопад і руйнівні вітри вдарили по узбережжю Британської Колумбії, Вашингтона і Орегона в ніч з вівторка на середу. У деяких населених пунктах випала місячна норма опадів всього за перші 15 днів листопада.https://www.gismeteo.ru/news/stihiynye-yavleniya/16821-razrushitelnye-vetry-ubili-treh-chelovek-na-severo-zapade-ssha/

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *