На Володимира Гірняка, кандидата в мери Львова, полилися брудні технології — 25 Жовтня 2010

Новини
Главный редактор Vinnikiplus

Проти кандидата в мери Львова Володимира Гірняка застосовують брудні виборчі технології. Результатом цього може стати й те, що його знімуть з виборчих перегонів, — заявив директор Центру експертних досліджень «Тема» Роман Онишкевич.

За словами експерта, уже другий тиждень йде незрозуміла атака на біл-борди із зображенням В. Гірняка. Їх свідомо нищать. На сьогодні вже пошкоджено 12 біл-бордів в різних районах міста, при цьому 5 за одну ніч. При тому, страждають особиста реклама кандидата, а не його партії.

Ще одна незрозуміла атака сталася з листівками Гірняка. Як розповів політик, у суботу йому повідомили, що його листівками обклеєні всі авто на одній з автостоянок. Власники авто, побачивши таке зранку, були явно не в захваті. При тому, люди, які це зробили зазначили, що представляють партію «Україна Соборна», яка й висунула В. Гірняка в мери. Сам він говорить, що це провокація. «Опоненти використали наклейки, які справді готував штаб В. Гірняка, але ще до виборчих перегонів. Там навіть немає вихідних даних. Це примітивний крок, але він може бути причиною зняття кандидата з реєстрації», – повідомляє Р. Онишкевич. Такий прецедент вже є. Адже, згідно із виборчим законодавством, за два попередження будь-якого кандидата можуть зняти з виборів. Передусім, Володимир Гірняк перепросив власників автомобілів, які постраждали. За цими фактами вже подана зайва в міліцію.

Володимир Гірняк розповів про ще одну провокацію. Люди, начебто від «України Соборної» і його імені, ходять пізно ввечері по домівках і хамлять мешканцям.

«Ми задекларували вести виборчу кампанію виключно по-білому. Ми нікого огульно не критикуємо, не обливаємо брудом і за цих шість днів до кінця виборчої кампанії робити цього не будемо. На жаль, наші конкуренти працюють дуже брудними методами», – заявив кандидат в мери.

Гірняк висловив свої підозри щодо того, чиїх рук це справа. Каже, що не має доказів, тому нікого персонально підозрювати не може. Також, за його словами, про нього почали активно поширювати різні чутки. Наприклад, те, що він єврей. Спочатку, розповідає В. Гірняк, він просто жартував з цього, однак це вже переходить межі.

Р. Онишкевич зазначив, що його насторожує, що до 31 жовтня може ще щось статися. Адже минула виборча кампанія була ще чорнішою. «Я боюся, що за ці дні буде зроблене ще щось надзвичайне. Такого не варто відкидати. Щоб це часом не було затишшям перед бурею», – каже він.

Винники Plus  за матеріалами: zik.com.ua/gazeta.lviv.ua

Related Post