На пляжі Каліфорнії море виносить отруйних змій

Примхи природи
Главный редактор Vinnikiplus

на пляжі каліфорнії море виносить отруйних змій

Співробітник служби по очищенню одного з пляжів Каліфорнії (США) був шокований, коли виявив рідкісну, дуже отруйну змію на морському березі в Сан-Дієго. Серед викинутого на берег сміття він знайшов мертве тіло отруйної змії, яка з невідомих причин опинилася в море, а потім була викинута на пляж.

В цьому році подібне трапляється вже не один раз. Перший раз отруйна змія була знайдена в жовтні 2015 року на пляжі Strand State Beach в Вентура. Знахідку відразу передали в руки співробітників Інституту океанографії Скріппса.

Подібні змії, як правило, зустрічаються в тропічних регіонах Тихого і Індійського океанів, в тому числі і на західному узбережжі Центральної Америки, Гавайських островах і Японії. Тварина відрізняється дуже яскравим забарвленням живота, яка служить в якості попередження про її отруйність для інших тварин. Відомо, що при виявленні небезпеки для свого життя змія кусає жертву і вводить токсична отрута, але поки випадки смерті від її укусу не були зареєстровані.

Один із співробітників Музею природної історії Лос-Анджелесі повідомив, що знайдена змія не представляє особливої небезпеки для здоров’я людини, оскільки вона порівняно маленька і дуже полохлива. Найчастіше її жертвою стає маленька морська риба. Але тим не менш, експерти радять триматися від цих рептилій подалі.

За всю історію океанографії було знайдено лише шість таких змій. Перший раз це сталося в 1972 році.

Хоча експерти і здивовані подібною знахідку, причина події зрозуміла: теплі води екваторіальній частині Тихого океану могли викинути на берег безліч цікавих тропічних тварин.

«Підвищення температури води в Тихому океані, викликане явищем Ель-Ніньо, призвело до багатьох незрозумілих міграцій. Наприклад, ми бачили, як місцеві води припливали рідкісні види риб, включаючи акулу-молот і махи-махи», – заявив професор біології Карен Мартін.

Знайдена морська змія може здатися дивною знахідкою, але не настільки дивною, як це було в 2013 році, коли експерти виловили 18-футове (5,5 метра) тварина. До того ж в утробі мертвої змії вчені знайшли сотні тисяч яєць.

Співробітники Музею природної історії Лос-Анджелеса просять негайно повідомляти про виявленні подібних морських знахідок.

Related Post