Місячні і Сонячні затемнення 2016 року: Напівтіньове Місячне затемнення 23 березня

Примхи природи
Главный редактор Vinnikiplus

У всі часи затемненням приділялася особлива увага – воно вивчалося як явище, використовувалося в різних містичних ритуалах, враховувалося при плануванні важливих справ і т. д. В Середні Століття багато тлумачі бачили у затемненнях недобре знамення, вважали, що вони викликають негативні події і явища, такі як війна, голод або стихійні лиха. У наш час затемнення сприймаються зовсім інакше. Сучасна астрологія стверджує, що в затемненнях є й позитивний сенс.Затемнення приносять нам можливості! У 2016 році нас чекає 5 затемнень: 3 місячних та 2 сонячних.

місячні і сонячні затемнення 2016 року: напівтіньове місячне затемнення 23 березня

Повне Сонячне затемнення 9 березня 2016 у 14:54:14 (моск.вр) в 18°56 знака Риби. Це буде 52-е затемнення 130 Саросу. Цей цикл затемнень пов’язаний із завершенням чогось важливого. Затемнення буде повне і тому дуже значуще, доленосне для всього світу. Затемнення акцентує вісь Діва/Риби — вісь служіння дорядку і любові, людям і богу. Дане затемнення продовжує програму прибирання на території власного життя. На горизонті може забрезжить нова перспектива, а щось важливе почне втрачати колишню значимість і віддалятися.Затемнення в Рибах 9 березня 2016 року принесе багато таємниць і містицизму в ряд важливих подій. Можливі гучні викриття, скандали на ґрунті інтриг і обману. Можуть відбуватися абсолютно непередбачувані і несподівані ситуації. На перше місце вийдуть ситуації, пов’язані з духовним світом, самопізнанням і інтуїцією. Також знак Риб пов’язаний з людьми творчих професій, що збільшує ймовірність появи в цей період дуже талановитих творів. Затемнення в Рибах дарує нам надію на світ, гуманність і духовну гармонію (вищий прояв Риб).Але не можна забувати, що поряд з вищою завжди присутній виворіт — у Риб це обмани, підлоги, закулісні ігри, одурманення, масові помилки та ілюзії. В дні Сонячного затемнення дуже багато енергії, яка може примусити нас іти на необачні вчинки. Щоб пережити сонячне затемнення в Рибах з мінімальними втратами, нам доведеться відкинути надії на сприятливий результат і відмовитися від рожевих окулярів.Важливо дотримувати чистоту (на рівні матерії, почуттів і розуму).За подіями краще спостерігати зі спокійним серцем і широко відкритими очима, не відвертаючись і не втягуючись емоційно. Можна нагадати собі, що все навколо — не більш ніж матриця. Наші «великі» плани можуть на ділі виявитися ілюзією, а впевнені обіцянки виявляться нездійсненні.Тому намагайтеся протягом усього тижня не робити серйозних висновків, не затівати нових проектів, остерігайтеся різких рухів і термінових рішень. Прийняті під час затемнення рішення дійсно збудуться, але в реальності вони можуть виявитися не потрібними, необачними і навіть здатні нашкодити вам.

Затемнення в Рибах зазвичай приносять стихійні лиха, пов’язані з водою (від цунамі до аномальних опадів) і проблеми для рибної промисловості. Віщують передчасну смерть відомих особистостей. Можливо напередодні затемнення стануть відомі аморальні дії людей на релігійному ґрунті або в зв’язку з законом.

На кого затемнення надасть найбільш сильний вплив: 1) Країни і території — Ізраїль, Єгипет, Португалія, Корея, Цейлон, Фінляндія, Індія (сх.), Мальта, Уругвай, Румунія, Венесуела, Гаваї, Непал, Азія, Австралія, Індонезія та країни Океанії, західна частина США, Тихий Океан, східна частина Росії (Камчатка, Сахалін і Примор’я). 2) Люди — особливо гостро вплив затемнення відчують люди, значимі елементи гороскопу яких знаходяться в знаках Риб, Діви, Близнюків і Стрільця.На тих, у кого в проміжку з 14 по 24 градусів мутабельних знаків в натальній карті розташовані особисті планети і важливі точки (Asc, MC), воно також надасть значний вплив.

Напівтіньове Місячне затемнення 23 березня 2016 в 14:59:11 (моск.вр) в 03°17 знаку Терези. Затемнення належить до 142 Саросу і є номером 18 з 74 затемнень в серіях. Затемнення в цьому серії відбуваються у вузлі зростання Місяця. На глобальному рівні місячне затемнення 23 березня 2016, яке відбудеться на осі Ваги/Овен, підніме питання юридичного характеру. Міжнародні закони, постанови, угоди, пакти і договори, прийняті і укладаються в цей час, в майбутньому будуть мати найважливіші наслідки для розвитку держави.Місячне затемнення, яке трапиться 23 березня 2016, виявить необхідність мирного вирішення військових конфліктів. Дане затемнення цілком може привести до значних переговорів на тему долі окремих держав і світу в цілому. Звичайним людям потрібно прагнути до співпраці, не протиставляти себе іншим, намагатися вирішувати виникаючі конфлікти цивілізованими методами. Під впливом затемнення може раптово виникнути прагнення до незалежності і свободи, з’явиться бажання зробити нестандартне рішення.Однак, навіть якщо ви вважаєте, що повністю готові прийняти нові реалії, не слід поспішати діяти, краще постаратися утримати себе від поспішних рішень.

На кого затемнення надасть найбільш сильний вплив: 1) Країни і території, Сирія, Саудівська Аравія (Мекка), Лівія, Китай, Франція, Англія, Венесуела, Нова Зеландія, Молдова, Словаччина, Австрія, Бірма, Південна Африка, Гаваї, Греція (острови), Монако, США (південь), Австралія, Східна і Південна Азія, Центральна і Південна Америка, Індійський та Тихий океан.Частина Росії – Східна Сибір, Сахалін і Камчатка; Арктика, Антарктида. 2) Люди — найбільш чутливими до впливу затемнення будуть люди кардинальних знаків: Ваги, Рак, Козеріг, і Овен.Якщо у вашій натальной карті присутні особисті планети і важливі точки (Asc, MC) на 9-19 градусах кардинальних знаків, значить, ви також будете схильні його впливу.

Напівтіньове Місячне затемнення 18 серпня 2016 у 12:25:37 (моск.вр) у 25°52 знаку Водолій. Це Місячне затемнення несе сигнатури емоційної чутливості, духовного знання, психічних відкриттів і визнання прихованих творчих і артистичних здібностей. Воно просуває теми глобальної єдності, людинолюбства, креативності та винахідливості.Зараз будуть актуальні питання перетворення, що приносить нові перспективи в старі ситуації. Духовні зобов’язання в цей час можуть манифестироваться легко і без зусиль.Особливо це відноситься до літературних і творчим зусиллям, які несуть намір допомогти іншим в глобальному масштабі. Гуманітарна діяльність отримає більшу підтримку. Що-небудь, зроблене з наміром допомогти або принести найбільшу користь для всіх, знайде крила під час цього серпневого Місячного затемнення. Як і всі речі, старе повинно бути очищене, щоб дати дорогу новому. Це місячне затемнення у Водолії має силу зруйнувати ситуації, не вирівняні до енергій Нового Часу.Затемнення у Водолії нерідко приносять смерчі, бурі, урагани, зливи, соціальні потрясіння, воєнні події, технічні катастрофи. З глибокої давнини вважається, що Росія ставиться до зодіакальному знаку Водолій. Природно, що космічні явища, що відбуваються в цьому знаку, впливають на політичні події в Росії. Зазначимо, що затемнення, як правило, нічого хорошого не несуть тим державам, в знаку яких вони відбуваються. Щоб «зазирнути за горизонт», розглянемо попередні затемнення, адже, згідно з логікою, що було, те й буде надалі.У 2016-му перше напівтіньове затемнення у Водолії, в 2017-2018-м рр. буде одне сонячних і два Місячних затемнення у Водолії. Під час попередніх затемнень у Водолії в Росії 9 разів змінювався керівник країни (в 1917 році – цілих три рази!). У чотирьох періодах затемнень в Росії (СРСР) був хаос або серйозне послаблення влади. Швидше за все, це відбудеться і в 2016-2018 роках. Природно, можливі й військові події, так як вони були раніше.

На кого затемнення надасть найбільш сильний вплив: 1) Країни і території — Росія (сівба та європ.частина), Сербія, Ліван, Ірак, Литва, Польща, Нова Зеландія, Фінляндія, Шотландія, Чилі, Канада, Швеція, Аргентина, Перу, Ефіопія. 2) Люди — затемнення торкнеться долі людей, що народилися з особистими планетами і точками (Asc, MC) на 21 — 30 градусах фіксованих знаків (Телець, Лев, Скорпіон і Водолій) і на 0-1 градусах мутабельних знаків(Близнюки, Діва, Стрілець, Риби).

місячні і сонячні затемнення 2016 року: напівтіньове місячне затемнення 23 березня

Кільцеве Сонячне затемнення 1 вересня 2016 у 12:12:50 (моск.вр) в 09°21 знаку Діва. Це буде 39-е затемнення 135 Саросу. Вісь тіні пройде між центром Землі і південним полюсом. Ця серія саросу говорить про реалізм, про спроби спуститися на землю. Люди почнуть усвідомлювати стару ситуацію і бачити її такою, як вона є, а не такою, як вони її вважали. Це може бути конструктивним часом для осягнення істини. Затемнення привнесе заземлюючу енергію, допомагаючи бачити речі з практичної точки зору. Якщо ви обмірковуєте плани на майбутнє, запитайте себе, наскільки вони реальні.Повітряні замки можуть надихати в інший час, але не зараз. Діва критична і прискіплива, тому нові плани потрібно розглянути з урахуванням усіх дрібниць, проаналізувати всі плюси і мінуси. Сонячне затемнення в Діві несе величезний потенціал зцілення розсудливості і повернути в реальність. Його енергія дає можливість поглянути на світ новими очима, немов прокинувшись від свого сну. Воно дає поштовх початку періоду проб і помилок, який приведе до нового балансу сил та подальшої трансформації.Тут яскраво виражено вплив Плутона, планети трансформації, що говорить про радикальний характер подальших змін і їх невідворотності. Швидше за все, вони будуть своєчасними і приведуть до кращого, але дадуться нелегко, викликаючи напругу.

На кого затемнення надасть найбільш сильний вплив: 1) Країни і території — Гвінейська затока, Африки (Габон, Конго, ДРК, Танзанія і Мозамбік), Мадагаскар, Індійський океан, Південна Азія. Бразилія, Крит, Курдистан, Хорватія. 2) Люди — будуть порушені інтереси людей, що народилися з особистими планетами і точками (Asc, MC) на 4-14 градусах мутабельних знаків (Близнюки, Діва, Стрілець і Риби).

Напівтіньове Місячне затемнення 16 вересня 2016 08:14:50 (моск.вр) в 24°20 у знаку Риби. Це затемнення належить до 147 Саросу і є номером 9 з 71 затемнення в серіях. На осі Риби/Діва — це передостаннє затемнення (останнє відбудеться 26 лютого 2017). На затемненні в знаку Риби важливі проблеми можуть підніматися з минулого і потребу в завершенні. Тривалі глобальні процеси підходять до кінця, і наш прогрес потребує перевірки. Минуле пішло. Втрачені можливості вже ніколи не повернутися.На енергіях цього затемнення стануть видні багато проблеми та протиріччя, які накопичилися за минулі роки, зруйнуються багато ілюзії, зникнуть нерозгадані таємниці, деякі речі втратять свою цінність. Затемнення торкнеться питань, якими керують знаки Риби і Діва — це охорона здоров’я, наука, повсякденна робота, сервісне обслуговування (Діва) і релігія, культура, містика, алкогольна та тютюнова продукція, нафто-і газовидобувна галузь (Риби). Зміни відбудуться і в житті кожної людини і в соціальній сфері держави в цілому.В окружності затемнення можливо будуть знову піднято питання у сфері медицини. Будуть растормошені досить болючі для сучасного суспільства проблеми — самотності, бездуховності, егоїстичності В період затемнення Місяця в Рибах до вас повернеться все, що ви посіяли: ви можете зіткнутися з дрібним або великим обманом. Ви будете сильно роздратовані і втратите контроль над собою. Як результат – надовго зіпсоване здоров’я. Схильність до уявного втечі – ось ще одна проблема цього затемнення.

На кого затемнення надасть найбільш сильний вплив: 1) Країни і території — Ізраїль, Єгипет, Португалія, Корея, Цейлон, Фінляндія, Індія (сх.), Мальта, Уругвай, Румунія, Венесуела, Гаваї, Непал, Азія, Австралія, Індонезія та країни Океанії, західна частина США, Тихий Океан, східна частина Росії (Камчатка, Сахалін і Примор’я). 2) Люди — особливо гостро вплив затемнення відчують люди, значимі елементи гороскопу яких знаходяться в знаках Риб, Діви, Близнюків і Стрільця.На тих, у кого в проміжку з 19 по 29 градусів мутабельних знаків в натальній карті розташовані особисті планети і важливі точки (Asc, MC), воно також надасть значний вплив.

Серединні точки між затемненнями: 16 березня 2016 року 29 травня 2016 року 5 червня 2016 року 12-13 червня 2016 року 20 червня 2016 року 25 серпня 2016 року 9 вересня 2016 року 14 листопада 2016 року 21-22 листопада 2016 року 29 листопада 2016 року 7 грудня 2016 року Окрім самих затемнень не менше значення мають середні точки між затемненнями. Середня точка — це точка штилю, точка повного недіяння, незнання, незрозумілість та непередбачуваності. Це точка практично нульового року, обнулення фатуму.На серединних точках слід бути готовим до самим несподіваним «подарунків долі», бо незалежно від якості відбуваються в цей день подій — хороших чи поганих, вони несуть в собі динаміку удару. Планування в серединну точку є абсолютно марним, тому що в такий день складеться все зовсім по-іншому, не так, як Ви розраховували. Ніяким проектів чи планів, які опинилися запланованим на серединну точку, не судилося збутися. Як же поводитися в такі особливі дні?Наприклад, на серединній точці можете дозволити собі зробити те, що, як Вам здається, у Вас ніколи і ні за що не вийде. Серединна точка заряджає енергією тільки неймовірні події. Вона не любить заплановане, передбачуване і перевірене – це відразу йде прахом. Спробуйте, перевірте. Ризикніть в цей час, пограйте з долею. Наше життя сповнена містики і таємниць, і такі дивні моменти стають для нас можливістю щось змінити в житті, навіть якщо в це не дуже віриться.

місячні і сонячні затемнення 2016 року: напівтіньове місячне затемнення 23 березня

На замітку про затемнення. *********** Місячні і Сонячні затемнення – в чому їх відмінність? Відомо, що Сонячні і Місячні затемнення впливають неоднаково. Сонячні затемнення стимулює кризу свідомості, змінює наші внутрішні установки, приносячи події, які ми свідомо не викликали, продиктовані зовнішніми обставинами. Тут реалізуються ситуації, зумовлені кармічної зумовленістю. Місячні затемнення, що відбуваються двома тижнями раніше чи пізніше, у більшою мірою пов’язані з подіями, викликаними нашими думками і почуттями.Вони вказують сферу повсякденного життя, де відбудуться зміни, викликані Сонячним затемненням. Якщо Місячне затемнення передує Сонячного, ситуація в певній сфері життя досягає критичної точки, вимагаючи реорганізації та підштовхуючи до переосмислення та пошуку нового підходу до часу Сонячного затемнення. Якщо за Сонячним затемненням слід Місячне, те, що буде закладено на початку циклу, неминуче проявиться під час наступного Місячного затемнення — нові свідомі установки отримають реалізацію або заперечення в ситуаціях, які визначать наступний життєвий етап.Сонячне затемнення відкриває новий життєвий цикл. Воно висуває на перший план справи, що вимагають нагальної уваги, і приносять початок чогось нового. На горизонті може забрезжить нова перспектива, а щось важливе почне втрачати колишню значимість і віддалятися. Сонячне затемнення дає подій імпульс, який може відчуватися в наших персональних справах протягом декількох років. «Поглинання світла» робить цей період непередбачуваним, викликає відчуття невизначеності, яка буде розкрита пізніше.В цей час світила знаходяться в з’єднанні, їх впливу змішані, і потенції нового циклу не до кінця виявлені. Тому потрібно бути напоготові і не кидатися в нові проекти, якими б перспективними вони не здавалися. Не робіть остаточний вибір і не приймайте остаточних зобов’язань. Якщо затемнення залишить вибір за вами, всі важливі рішення краще відкласти на тиждень після нього. В цей час ви не володієте всією повнотою інформації, і за поспішність зараз доведеться розплачуватися пізніше. На відміну від Сонячного затемнення, Місячне — це завершення якогось етапу в нашому житті.Світила досягли протистояння, — після проходження цієї точки, Місяць починає зворотний шлях до Сонця.

Місячне затемнення – це час максимальної освітленості, виявленням питань і проблем. Це криза, в результаті якого щось буде кардинально змінено або відкинуто. Так чи інакше, але обставини вже не залишаться колишніми. Це час, коли на передній план висуваються питання взаємостосунків, юридичні спори і відкриті конфлікти. Воно є найбільш публічним і відкритим часом року, розкриваючи інформацію, яка протягом тривалого часу могла залишатися прихованою. Інформація поширюється миттєво, стаючи надбанням громадськості. Таємне може стати явним.Якщо ви були зайняті пошуками когось або чогось, ви можете знайти під час місячного затемнення. Воно приводить у виконання довгострокові проекти і завдання. Воно може принести довгоочікувану зустріч або покласти край давно назревавшему розриву. Це час публічних скандалів, розірвання контрактів, або, навпаки, злиття і об’єднання сторін.Хоча конфлікт, прояснюючи позиції сторін, часто є способом вирішення проблеми, все ж, варто пам’ятати – це час емоційне напруження занадто сильний, тому остерігайтеся приймати спонтанні рішення.Те, що буде зруйновано в цей період, з працею підлягає відновленню.

Related Post