Мел Гібсон по телефону обматюкав росіянку Оксану Григор’єву — 2 Липня 2010 — Калейдоскоп


Актор Мел Гібсон, матюкаючись на свою колишню подругу і матір восьмимісячної дитини Оксану Григор’єву, допустив расистські висловлювання.

В аудіозаписі, що потрапив у розпорядження ЗМІ, Гібсон обурений тим, як одягнена Григор’єва: «Ти мене ганьбиш. Ти виглядаєш як йо**на свиня в капелюсі, і якщо тебе згвалтує натовп нігерів, сама будеш винна», — заявив актор.

На записі під час лайки чути крик їхньої дочки Люсії.

«Як ти смієш поводитись як сука, коли я так добре до тебе ставився? Я готовий спалити дотла цей йо**ний будинок, ти перша завдала мені удару», — кричить Гібсон.

«Подивись на себе, все в тобі… йо** на фальшивка. Ти майже вся — синтетична. Хто ти взагалі?» — цитують ЗМІ записаний скандал.

Коли Гібсон називає її сукою і повією, Оксана каже: «Я не зробила нічого такого», — а Мел відповідає: «Робиш».

У записі, залишеному на автовідповідачі, Гібсон говорить: «Це моє останнє повідомлення. Я міг би бути батьком. Дуже добре, йди на х**. Ти психована п***а. Тому мене більше це не хвилює».

Оксана сподівається, що цей запис вплине на суд. «Вона зробила ці записи, щоб показати, хто такий насправді Гібсон і чому вона побоювалася за своє життя», — сказало джерело.
Винники Plus

Фото: dailymail
За матеріалами: ТСН

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *