Ліга Європи. 3-ій кваліфікаційний раунд.»Карпати» вимучили перемогу з грузинами (ВІДЕО) — 29 Липня 2010

Новини
Главный редактор Vinnikiplus

Свій перший матч 3 кваліфікаційного раунду Ліги Європи львівські «Карпати» хоча і виграли з мінімальним рахунком 1:0 у грузинського «Зестафоні», але залишили багато питань на матч-відповідь у Грузії. Гра «Карпат» нагадувала гойдалки і стала справжіним розчаруванням для небагатьох уболівальників, які цього вечора відвідали стадіон «Україна».

Гра «Карпат» мало кому сподобалася. Хоча господарі і розпочали доволі завтято. Вже на шостій хвилині після навісу Федецького, Худоб`як, скориставшись помилкою захисників майстерним ударом головою поклав м`яч у кут воріт. Забивши, «Карпати» ще хвилин з 20 протримали високий темп гри, чим завдавали труднощів для захиситу «Зестафоні». Але більш львів`яни не забивали.

Хоча гра з грузинами мала скластися для «Карпат» доволі успішно. Грузинська команда не закривалася в захисті і давала грати, але підопічні Олега Кононова наситилися футболом ще в першому таймі.

Заключна 45-хвилинка гри пройшла під знаком гостей, які мали не один шанс забити, а моментами попросту зависали на воротах Тлумака.  «Карпати» ж чомусь грали з гостями дружньо і якось розслаблено. Можливо, львівська команда на знак солідарності з грузинами, які категорично відмовляються розмовляти російською, так вирішила підтримати дружню Грузію…

Тим не менш, такий футбол не подобався глядачам, які в середині другого тайму перейшли на освистування улюбленої команди. Прокинулися «Карпати» лише в заключні хвилини гри. Мав забивати Худоб`як, але на шляху м`яча став захисник.

На матч-відповідь у Кононова має бути багато завдань. Одне з них — як змусити «Карпати» грати у свій футбол з посереднім «Зестафоні», і хоча б зберегти хитку перевагу в один м`яч у визній грі.

«Карпати» — «Зестафоні» — 1:0

«Карпати»: Тлумак, Федецький, Мілошевіч, Тубіч, Ощипко, Годвін (Г. Баранець, 76), Ткачук, Худоб’як, Зеньов (Гурулі, 53), Батіста, Кожанов (Б. Баранець, 85)

«Зестафоні»: Квасхвадзе, Аладашвілі, Оніані, Хідешелі, Еліява, Даушвілі, Дзарія (Піпія, 80), Грігалашвілі, Бабунашвілі (Апциаурі, 68), Гелашвілі (Ломія, 90 +4), Двали

Попередження: Кожанов, Мілошевич

Гол: Худоб’як, 7

Винники Plus за матеріалами: fckarpaty.lviv.ua  champion.com.ua