Компанія Chery представила свій перший серійний електромобіль (ФОТО) — 9 Листопада 2010 — Калейдоскоп

Blog
Главный редактор Vinnikiplus

Компанія Chery офіційно представила свій перший серійний електромобіль, який буде продаватися в Китаї під «преміальним» брендом Riich.

Новинка, що одержала ім’я M1 EV, оснащена 54-сильним електродвигуном, який живиться від комплекту літій-іонних акумуляторів. За даними виробника, без підзарядки автомобіль зможе проїхати 150 кілометрів. Повна зарядка батарей від звичайної домашньої розетки займе від шести до восьми годин, а на 80-відсоткову «заправку» за допомогою спеціальної станції потрібно приблизно 30 хвилин. Також Riich M1 оснащений системою рекуперації енергії при гальмуванні. Максимальна швидкість машини становить 120 кілометрів на годину.

Існує п’ять різних модифікації цього електромобіля. Одна з них має відмінну від інших версій силову установку. У ній для збільшення запасу ходу використовується бензиновий двигун невеликого обсягу, що підзаряджає акумулятори під час руху.

Як запевняють в компанії Chery, такий автомобіль при повністю заправленому баку може проїхати до 300 кілометрів.

У Китаї ціни на новинку будуть починатися від 149,9 тисячі юанів (близько 16 тисяч євро) і закінчуватися на позначці 229,8 тисячі юанів (приблизно 25 тисяч євро). Однак за рахунок чинної в КНР державної програми із субсидування придбання гібридних і електричних автомобілів, покупці зможуть отримати на Riich M1 знижку в розмірі 60 тисяч юанів (6,5 тисячі євро).

Винники Plus  за матеріалами: auto.lenta.ru

Related Post