«Карпати» втратили перемогу в матчі з «Зорею» (ВІДЕО, ВІДЕО) — 1 Серпня 2010

Новини
Главный редактор Vinnikiplus

Львівські «Карпати» втратили перевагу в два м’ячі на виїзді з луганською «Зорею». У підсумку лише бойова нічия — 2:2.

Перший тайм залишився за «Карпатами». Вже на 5-й хвилині Ткачук відкрив рахунок в матчі з пенальті, а ще через 20 хвилин Гудима в дотик замкнув простріл Нено з правого флангу — 2:0.

Здавалося, гра майже зроблена. Але іншої думки виявилися футболісти «Зорі». Спочатку Віценець на 51-й хвилині скоротив різницю в рахунку, а вийшовший на заміну Силюк його зрівняв.

Під завісу матчу емоції футболістів закипіли. За фол на Батисті арбітр Годулян не посоромився поставити друге пенальті у ворота луганчан. Не витримали нерви у голкіпера «Зорі», який наче шуліка налетів на суддю, після чого отримав справедливу червону картку.

Відбивати пенальті вийшов запасний воротар господарів, екс-гравець «Карпат» Мартищук, який успішно з цим впорався. Він парирував удар Батісти і приніс своїй команді друге очко в чемпіонаті.