Депутатські комісії ВМР — 26 Липня 2011 — Винниківська МР

Blog
Главный редактор Vinnikiplus
    Винниківська міська рада

11:36

Депутатські комісії ВМР


Cклад постійних депутатських комісій Винниківської міської ради

 Комісія з питань регулювання земельних відносин

1.   

Голова комісії
Нечепоренко О.С.
«Фронт Змін»
2. Заступник голови
Шустаківський Т.Б.
«Свобода»

3.
Секретар
Жуковський І.В.
«Пора»

4.
Петрівський О.Б. «Свобода»
5.
Горошко Б.М.
«Фронт Змін»
6.
Кондратьєв В.І.
«Рух»
7.
Лешневський І.І.
«Рух»


Комісія фінансів, планування бюджету, економічної політики та комунального майна

1.   

Голова комісії
Павлентій П.Т.
«Наша Україна»
2.
Заступник голови
Голіян О. М.
«Фронт Змін»

3.
Секретар
Хомин Ю.М.
«Пора»

4.
Жук Р.І.
«Свобода»
5.
Галущак В.М.
«Фронт Змін»
6.
Дикий О.Б.
«Свобода»
7.
Матвіїшин О.Р.
 СПУ


Комісія з питань освіти, культури, спорту,  молодіжної політики, охорони здоров’я, екології та соціального захисту населення

1.   

Голова комісії
Байцар А.Л.
«Свобода»
2.
Заступник голови
Голіян Б.М.
«Фронт Змін»

3.
Секретар
Патер Т.М.
«Пора»

4.
Грисьо З.М.
«Фронт Змін»
5.
Шустер Б.Р.
 СПУ
6.
Герман М.Б.
 «Партія регіонів»
7.
Партика А.О.
«Наша Україна»



Комісія з питань депутатської діяльності та законності

1.   

Голова комісії
Мазур М.Я.
«Свобода»
2.
Заступник голови
Крисюк Н.І.
«Фронт Змін»

3.
Секретар
Почаєвець В.Ю.
«Рух»

4.
Бень Б.З.
«Наша Україна»
5.
Гримчак Г.І.
«Партія регіонів»
6.
Гаврих В.М.
«Фронт Змін»
7.
Банах І.Ю.
«Свобода»



Комісія з питань житлово-комунального господарства, містобудування, підприємництва транспорту та зв’язку

1.   

Голова комісії
Стецько П.М.
«Фронт Змін»
2.
Заступник голови
Федишин І.М.
«Свобода»

3.
Секретар
Ціхоляз Р.Й.
«Рух»

4.
Наставський О.П.
«Фронт Змін»
5.
Сурков Ю.В.
«Партія регіонів»
6.
Хома В.В.
«За Україну»
7.
Патер Я.В.
«Свобода»



Графік роботи постійних депутатських комісій Винниківської міської ради на 2011 рік

ПОНЕДІЛОК 18.00
Комісія з питань житлово-комунального господарства, містобудування, підприємництва, транспорту та зв’язку:
Голова комісії – Стецко П. М.
Члени комісії –– Федишин І. М., Ціхоляз Р. Й., Наставський О. П., Сурков Ю. В., Хома В. В., Патер Я. В.

ВІВТОРОК 18.00
Комісія фінансів, планування бюджету, економічної політики та комунального майна:

Голова комісії – Павлентій П. Т.
Члени комісії – Голіян О. М., Хомин Ю. М., Жук Р. І., Галущак В. М., Дикий О. Б., Матвіїшин О. Р.

СЕРЕДА 18.00
Комісія з питань регулювання земельних відносин:

Голова комісії – Нечепоренко О. С.
Члени комісії – Шустаківський Т. Б., Жуковський І. В., Петрівський О. Б., Горошко Б. М., Кондратьєв В. І., Лешневський І. І.

ЧЕТВЕР 18.00
Комісія з питань депутатської діяльності та законності:

Голова комісії – Мазур М. Я.
Члени комісії –– Крисюк Н. І., Почаєвець В. Ю., Бень Б. З., Гримчак Г. І., Гаврих В. М., Банах І. Ю.

П’ЯТНИЦЯ 18.00
Комісія з питань освіти, культури, спорту, молодіжної політики, охорони здоров’я,екології та соціального захисту населення:

Голова комісії – Байцар А. Л.
Члени комісії ––Голіян Б. М., Патер Т. М., Грисьо З. М., Шустер Б. Р., Герман М. Б., Партика А. О.

Related Post