Британський гейм-дизайнер створив комп’ютер завбільшки з флешку — Це цікаво — Цікаве про цікаве

Load
Главный редактор Vinnikiplus

Як повідомляє видання ВВС, гейм-дизайнер з Великої Британії Девід Бребен створив комп’ютер, розмір якого трохи завбільшки з USB-флешку.

Як стало відомо, крихітний пристрій працює на основі ARM-чіпа, тактова частота якого становить 700 МГц. Також до складу комп’ютера входить оперативна пам’ять ємністю 128 Мб.

Крім того, як і переважна більшість сучасних новинок, цей комп’ютер обладнаний USB-портом стандарту 2.0, слотом для карт SD, а також HDMI-виходом для підключення до монітора або телевізора.

Комп’ютер Бремена працює під управлінням одного з дистрибутивів ОС Linux – з Ubuntu, який має повнісю відкритий вихідний код.

Автор винаходу разом з однією благодійною організацією планують в найближчому майбутньому запустити цей ПК в серійне виробництво.

Згідно проведених розрахунків, виготовлення одного пристрою обійдеться в 15 фунтів стерлінгів, що дорівнює приблизно 25 доларів США.

Повідомляється, організація Raspberry Pi Foundation буде поширювати цей маленький комп’ютер серед середніх шкіл в країнах, що розвиваються. Передбачається, що комп’ютер допоможе дітям отримати початкові знання інформатики.

Нагадаємо, що Девід Бребен став досить популярним по всьому світу як один із творців комп’ютерної гри під назвою Elite, яка є космічним стимулятором. Перша версія цієї гри була випущена ще у 1984 році на комп’ютерах Acorn Electron і BBC Micro.

Винники Plus  за матеріалами: bbc.co.uk, / cikave.org.ua

Related Post