Пес, якого врятували через три тижні після землетрусу, знайшов господаря (ВІДЕО) — Це цікаво — Цікаве про цікаве

Load
Главный редактор Vinnikiplus

Пес, якого врятували через три тижні після руйнівного землетрусу в Японії, повернувся до свого господаря. Возз’єднання пса та його власника відбулося в понеділок 4 квітня, через кілька днів після того, як тварину привезли в зоологічний центр префектури Міягі.

Як розповів господар собаки по кличці Бань, він побачив свого улюблениця в телевізійному репортажі, присвяченому рятувальній операції, розгорнутій в постраждалих від землетрусу і цунамі районах. Коли власник пса побачив його по ТБ, він впізнав його і тут же зв’язався з представниками установи для тварин.

Собаку було врятовано 1 квітня, в перший день найбільшої пошуково-рятувальної операції в історії Японії. Тварина була відмічено рятувальниками з повітря — пес дрейфував на даху зруйнованого будинку. У самому будинку людей виявлено не було. Коли собаку знайшли, її відправили на сушу, а потім передали в спецзаклад для тварин.

Як говорять співробітники зоологічного центру, в даний час під їх опікою залишаються ще десятки собак і кішок, розлучившись зі своїми господарями в результаті землетрусу.

Винники Plus  за матеріалами: lenta.ru / tsn.ua

Related Post