Трирічний ненажера з Китаю — Це цікаво — Цікаве про цікаве


Китайському хлопчику Лу Хао всього три роки від народження. Але язик не повертається назвати його малюком. Важить «малюк» 57 кг. А це приблизно в 5 разів більше, ніж середня вага дітей у цьому віці.

І, звичайно ж, Лу Хао дуже багато їсть. Так багато і так жадібно, проявляючи таку потужну пристрасть до їжі, що батьки навіть бояться занадто бурхливої ​​реакції свого сина на відмову дати поїсти. Тому й відмовити в зайвому шматочку не можуть, і на дієту посадити теж.

Якщо маленький ненажера не отримує добавки, у нього починаються напади гніву і тривалі істерики. Хлопчика вже вигнали з дитячого саду, так як він представляє справжню загрозу для здоров’я інших дітей.

Але цікаво, що Лу Хао зовсім не народився дитиною-гігантом. А, навпаки, його вага у перші місяці була нижчою від норми. Але у віці трьох місяців він раптом стрімко почав став рости і товстіти.

Коли батьки побували на прийомі у дитячому госпіталі провінції Гуандун, то медики запідозрили гормональний розлад, пов’язаний з порушенням вироблення гормону росту — соматотропіну і деяких інших гормонів.

Поки хлопчик проходить додаткові обстеження. Лікарі ж дуже побоюються за його серце: воно-то не богатирське, а зовсім звичайне, може величезних габаритів свого господаря і не витримати.

Винники Plus  за матеріалами: thesun.co.uk / tsn.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *