Британський уряд опублікував секретні матеріали, пов’язані з НЛО — Це цікаво — Цікаве про цікаве

Load
Главный редактор Vinnikiplus

На просторах Всесвітньої мережі з’явилось 35 файлів про НЛО (невідомі літаючі об’єкти), які до цього часу трималися в таємниці. Їх опублікував уряд Великобританії на сайті державного архіву.

За повідомленням BBC, тепер у вільному доступі знаходяться близько 8 000 сторінок документів, у яких міститься інформація про те, як цивільні особи або військові спостерігали, або взагалі ніби то мали контакти з НЛО, пише Сikave.org.ua.

Велика частина цих документів охоплює період з 1997 по 2005 роки.

Уряд Британії вже не вперше розкриває таємниці стосовно НЛО. Останній раз він це робив у лютому місяці минулого року. Тоді міністерством оборони у «всесвітнє павутиння» були виставлені 24 справи «секретних матеріалів» про випадки спостереження за невідомими літаючими об’єктами, за період часу з 1994 по 2000 роки.

В кінці грудня 2010 року міністерство оборони Нової Зеландії також оприлюднило свої документи про НЛО, які датуються періодом, що охоплює 1954-2009 роки.

У документах можна побачити знімки літаючих об’єктів і гуманоїда, якого нібито бачили у Новій Зеландії. Також чимало свідчень військовослужбовців, представників влади і простих цивільних.

Винники Plus  за матеріалами: cikave.org.ua, фото: hnew-time.ks.ua

Related Post