В Китаї збудували найбільше у світі льодове містечко (ВІДЕО) — Це цікаво — Цікаве про цікаве

Load
Главный редактор Vinnikiplus

Льодових містечок цієї зими було багато, але такого, яке звели китайці, не бачив ніхто!

Місто зі снігу та льоду звели неподалік від Харбіна, що на півночі країни. За масштабами воно не поступається справжнім мегаполісам — площа містечка 600 тис. квадратних метрів, воно охопило 10 тематичних парків й 50 споруд у масштабі один до одного.

”Льодове містечко цього року дійсно вражаючих розмірів. Деякі споруди сягають 20 — ти — 30 — ти метрів заввишки”, — каже менеджер містечка Жао Хонґ Юнь.

Скульптори зовсім невипадково називають своє творіння Країною чудес, адже створювали містечко за мотивами китайських казок. За їхніми словами, тут всі місця — знайомі відвідувачам з дитинства. А щоб ефект був більш переконливим, архітектори додали надсучасні лазери і світлодіодне підсвічування.

”Містечко дійсно виграє усіма барвами, найбільше впадає в око червоний і блакитний кольори. Людей — безліч, і атмосфера дійсно казкова”, — каже турист Лін Йонґ Йонґ.

Фестиваль льодових скульптур у Харбіні проводять вже 27-ме. Але жодне з попередніх дійств не приваблювало стільки відвідувачів. До кінця лютого, коли місто почнуть згортати, організатори планують прийняти півтора мільйона туристів. На деякі атракціони вхід безкоштовний, на інші доведеться витратити близько 50доларів.

Винники Plus  за матеріалами: 24tv.com.ua

Related Post