Довгожителі та секрети довголіття — Це цікаво — Цікаве про цікаве

Load
Главный редактор Vinnikiplus

Довгожитель — це представник живої природи, який виділяється великою тривалістю життя. Довгожителем може бути, як людина, так і тварина або рослина. Але, зараз мова піде саме про людей-довгожителів.

Згідно статистичних даних люди-довгожителі зустрічаються в різних країнах світу, але є й країни, у яких кількість довгожителів більша, ніж у середньому по всій планеті. Сьогодні, такими країнами є: Азербайджан, Греція, Кавказ, Карачаєво-Черкесія, та інші.

Після проведених досліджень також стало відомо, що серед довгожителів переважають жінки — 85%. Так, наприклад, 4 листопада своє століття відсвяткували близнята з Великої Британії Ена Паг і Лілі Міллвард. У даний час вони входять до книги Рекордів Гіннеса, як найстаріші близнюки у світі. Із століттям їх привітали близнюки з Франції — Раймонд і Люсьєн Уотелейд, які мають 98 років і 2 місяці.

На думку переважної більшості довгожителів, головним секретом довгого життя є сміх та жарти. Також не менш важливу роль відіграє здоровий спосіб життя, а саме відмова від шкідливих звичок (алкоголізм, куріння), та регулярне заняття спортом.

Винники Plus  за матеріалами: cikave.org.uavoltv.com.ua

Related Post