Зізнатися чоловіка у зраді можна під час сну — вчені — Це цікаво — Цікаве про цікаве

Load
Главный редактор Vinnikiplus

Британські експерти провели ряд експериментів, під час яких було встановлено, що представників сильної статі можна змусити розповісти про любовні пригоди.Причому вони не будуть знати, що зізналися у своїх гріхах.

Науковці з Лондонського університету виявили механізм, який відкриває чоловічі таємниці уві сні.

Багато досліджень з’ясували причини, які змушують чоловіків і жінок розмовляти уві сні.

А тепер фахівці впевнені, що можна контролювати діяльність головного мозку за допомогою певних дій, коли людина перебуває у владі Морфея.

У процесі сну виникає момент, коли майже всі нейронні структури загальмовуються, особливо якщо немає сторонніх подразників, таких як шум автомобілів, включене світло або цокання годинника.

Саме в цей час можна ставити питання, на які будуть дані виключно відверті відповіді.

Але є дві важливі умови і одна перешкода, яка може спотворити результат.

Перше — людина не повинна хворіти ніяким психічним, нервовим захворюванням або знаходитися під впливом стресу та його наслідків. Друге — вона повинна лягти спати не пізніше 8 години вечора.

І третє — визначити фазу повного розслаблення можна лише спеціальним приладом.

На жінок подібні дії не спрацьовують, що спантеличило медиків. Після чого вони вирішили продовжити роботу, щоб знайти слабке місце і у жінок.

А попрацювати є над чим, адже ще в 2007 році дослідження показало, що приблизно кожна третя жінка зраджувала своєму постійному партнерові з колегами по офісу, проте лише 7% підозрюють свого чоловіка або молоду людину в інтрижках на робочому місці.

У жінок при тому менше шансів бути обманутою, але тільки за умови, якщо партнер дуже розумний. Чоловіки з високим інтелектуальним рівнем менше схильні до подружніх зрад.

Винники Plus  за матеріалами: tsn.ua   passion.ru

Related Post