Енергетичні напої. Чи корисні вони для здоров’я людини? — Це цікаво — Цікаве про цікаве


В наше життя стрімко увірвались різноманітні енергетичні напої, які, як дехто вважає є джерелом бадьорості та додаткової енергії, що необхідна для сучасної людини.

Енергетичні напої – це напої, що містять в собі певну кількість кофеїну, а іноді і алкоголю. Часто можна побачити багато реклами про цей вид напою на бікбордах або на телебаченні із текстами, що енергетичні напої зроблять наше життя яскравим і повним енергії. Але чи це дійсно так? Чи корисні вони для здоров’я людини?

З точки зору медицини і на основі проведених дослідів, енергетичні напої зовсім не є такими корисними, як їх нам рекламують. Вчені пояснюють, що середня добова норма кофеїну для людини — близько 150 мг, а одна баночка напою вміщає від 150 до 400 мг. Є особи, які випивають пару банок на день!

Ще більше уваги вчені приділили енергетичним напоям, що містять одночасно і кофеїн, і алкоголь. Це бомба уповільненої дії, вважають медики. Бо, як відомо, алкоголь розслабляє людину, а кофеїн, навпаки бадьорить, тобто в даному випадку «маскує» дію алкоголю. В результаті, людина не відчуває ніякого сп’яніння, але воно все ж таки є, і випиває декілька банок, а потім, наприклад сідає за кермо свого автомобіля.

Уряди деяких країн вже заборонили виробництво і продаж таких напоїв, тому що медики почали виявляти у любителів «чудо напою» чимало хвороб – це хвороби серцево-судинної системи, імпотенція, безсоння, та низка інших.

До речі, в Норвегії та Данії енергетичний напій можна придбати тільки в аптеці, так, як там вважають, що це лікарський препарат.

Винники Plus за матеріалами: cikave Фото: xage.ru

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *