Кіт прийшов до своїх господарів, подолавши 3 тисячі кілометрів — Це цікаво — Цікаве про цікаве


Кіт Карім знайшов своїх господарів, подолавши 3200 км і три державні кордони.Зеленоокий кіт знайшов своїх господарів, подолавши 3200 км і три державні кордони.

Господиня тварини Равіля Хаїрова з чоловіком Левом Кондратьєвим та сином Русланом вирішили перебратися на постійне місце мешкання у місто Ліски в Росії, близько двох років тому.

Тоді вони дуже переживали, що їм доведеться залишити в Узбекистані свого улюбленого кота. Везти тварину вони не наважилися — волелюбний 9-річний Карим не витримав би трьох діб у поїзді. Ось і домовилися з сусідкою, що вона поселить бідолаху у себе. Невдовзі після їхнього під’їзду кіт зник.

І ось, два роки потому жінка зустріла свого кота біля вхідних дверей свого нового будинку в Лісках.

«Чоловік і син спочатку не повірили, поки самі не побачили Каріма. Кота ми помили і зараз посилено відгодовуємо, він сильно схуд за рік і 8 місяців подорожей», — розповідає Равіля.

У новому будинку Карім тут же ліг на те саме крісло, яке облюбував ще в Гулістані. Ось тільки на прогулянки він тепер вибігає ненадовго. Можливо, боїться, що господарі знову зникнуть. Як кіт знайшов їх, жінка не уявляє.

Господиня зізналася, що кота назвали Карімом на честь узбецького президента Іслама Карімова.

«Можливо, тому наш котик такий розумний»! — підкреслює господиня чесноти свого унікального улюбленця.
Винники Plus

Винники Plus за матеріалами: Ananova, News2ru

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *