У Америці створили літаючий автомобіль (ВІДЕО) — Це цікаво — Цікаве про цікаве

Load
Главный редактор Vinnikiplus

У США починається виробництво незвичайного транспортного засобу — гібриду літака та автомобіля від компанії Terrafugia, який отримав назву Transition. Новинка являє собою легкий літак, який може складати крила і трансформуватися в звичайний автомобіль.

Двомісний Transition розвиває швидкість до 185 кілометрів на годину і може нести вантаж вагою близько 430 кг. У вантажному відділенні є місце для лиж, вудочок і ключок для гольфу. Для спокою особливо нервових пасажирів апарат має парашут.

Як запевняють виробники, головною перевагою новинки є її безпека. Адже у разі нельотної погоди Transition не буде піддавати життя людей небезпеці, а просто поїде по дорозі.

Компанія заявляє, що вже 70 людей, які бажають придбати новинку, внесли заставу в розмірі $10 тисяч. Роздрібна ціна апарату, як очікується, складе $194 тисяч. Тим, хто не може дозволити собі таку розкіш, компанія пропонує паперову модель транспортного засобу, доступну лише за 4 долари.

Відзначимо, що Transition — не перший літаючий автомобіль на ринку. Перший літаючий автомобіль під назвою Skycar поступив в продаж ще в 2005 році. Він розвиває в повітрі швидкість до 560 км/год і працює на нешкідливому для навколишнього середовища спирті. Виробник призначив ціну за автомобіль, створений в єдиному екземплярі, у розмірі 3,5 млн доларів.

На сайті виробника наголошується, що подібна машина може знайти широке застосування в комерційних і військових цілях, при гасінні пожеж і патрулюванні кордонів, пошуку зниклих, та термінової доставки пошти.

Винники Plus

За матеріалами: NEWSru

Related Post