Всесвіт – це голограма

Load
Главный редактор Vinnikiplus

Наш Всесвіт є голограмою, а все що ми бачимо – це всього лише проекція, стверджують вчені. Ідея була вперше сформульована фізиком Хуаном Малдасеною в 1997 році. До цих пір його теорію не перевіряли, але недавні математичні моделі підтверджують її.

Відповідно до теорії Малдасени гравітація у Всесвіті генерується тонкими вібруючими струнами. Ці струни є голограмами подій, які відбуваються в більш простому плоскому космосі.

Професор Малдасена припустив, що Всесвіт складається з 9 вимірів простору і одного часу. Японські вчені вирішили взятися за цю теорію і представити математичний доказ того, що голографічний принцип вірний.

Голографічний принцип можна пояснити на прикладі голограми на кредитній картці, де на двомірній поверхні міститься інформація, яка потрібна для того, щоб описати тривимірний об’єкт. Але в даному випадку наш Всесвіт влаштований таким чином.

По суті, цей принцип стверджує, що дані, що містять опис обсягу простору, як наприклад, людини або комети, заховані в області плоскої “справжньої” версії Всесвіту.

У чорній дірі, наприклад всі об’єкти, які туди потрапляють, укладені в коливаннях поверхні. Це означає, що об’єкти зберігаються практично як спогад або фрагменти даних, а не як фізичний об’єкт, який існує.

У більш широкому сенсі, теорія стверджує, що весь Всесвіт – це 3D проекція двомірного варіанту Всесвіту.

Джерело:

Фото:

Related Post