Відео: «Карпатське диво» («Епоха футболу», ICTV) — Спорт — Публікації

Publ
Главный редактор Vinnikiplus

Одержавши вольову перемогу в фінальному матчі розіграшу Кубка СРСР 1969 року над СКА з Ростова-на-Дону з рахунком 2:1. футболісти «Карпат» назавжди увійшли в історію.

Львівська команда стала єдиним колективом не елітного дивізіону радянського футболу, який зумів вибороти почесний трофей. З того часу минуло вже більше 40 років.
17 серпня 1969 р. львівські «Карпати” стали володарями Кубка СРСР, вигравши фінальний поєдинок зі СКА (Ростов-на-Дону) із рахунком 2:1.
На попередніх етапах львів’яни вибили зі змагань дві команди першої групи класу ”А”. — Так тоді називали вищу лігу — єреванський ”Арарат” й одеський ”Чорноморець”. У півфіналі на рідному стадіоні ”Дружба”, тепер ”Україна”, на очах 50 тис. уболівальників переграли ”Суднобудівник” із Миколаєва — 2:0.
Фаворитом фінальної гри вважали вищолігову команду з Ростова-на-Дону. Вона підпорядковувалася Міністерству оборони, тож мала у своєму складі призовників з усієї країни. Ростовські вболівальники привезли на гру полотно з закликом: ”СКА без Кубка — как Дон без воды”. Але Львівська команда в цей день була сильнішою!!!

Винники Plus за матеріалами fckarpaty.lviv.ua

Related Post