Роман Гданський:» Завдання виграти Прем’єр-лігу Львівщини ніхто не відміняв» — Винники — Публікації

У свіжому номері газети «Винниківський Вісник» головний тренер місцевого футбольного клубу «Рух» Роман Гданський розказав про підготовку команди до нового чемпіонату Прем’єр-ліги Львівської області.

Як триває передсезонний збір «Руху»?, — розпочав розмову журналіст газети Володимир Гаврилів.

— Наразі проводимо щоденні тренування, які поєднуємо з контрольними поєдинками. Зіграли внічию з вищоліговою «Оболонню» — 0:0 і перемогли першоліговий ФК «Львів» — 2:1, мінімально поступилися і друголіговій «Скалі» з Моршина — 3:4. Також заявилися в турнірі, і присвяченому світлій пам’яті відомого тренера Ернеста Юста.

— Чи маєте сприятливі умови для підготовки колективу?

— Так. Завдячуючи президенту клубу Григорію Козловському, маємо все необхідне для повноцінної підготовки футболістів до нового і чемпіонату.

— Яке завдання стоїть перед командою?

— Завдання те, що й було — здобути золоті медалі Прем’єр-ліги Львівщини. Його ніхто не відміняв. Саме цього прагне наш президент Григорій Козловський.

— Минулорічні баталії засвідчили, що задля реалізації цього завдання треба підсилити склад «Руху» новими виконавцями. Скільки дебютантів побачимо цьогоріч?

— Уже зараз з нами до сезону готуються семеро новачків. Це — польові гравці Юрій Гусаківський, Микола Грешта, Богдан Костик, Андрій Баглай, Максим Лук’янов і воротарі Юрій Шевчук, Андрій Бандрівський. Із тих, хто виступав у минулому сезоні, ніхто також не покинув команду.
Джерело: http://vinnikiplus.in.ua/

Джерело: «Винниківський Вісник»

 Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв. У разі передруку матеріалів посилання на «Винники Plus» обов’язкове.

Приєднайся до сайту Винники Plus у acebook контакті та в Однокласниках

Читайте також:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *