Колись з Григорієм Козловським ми були конкуренти, — Андрій Тлумак — Винники — Публікації

Андрій Тлумак завжди з приємністю згадує Винники, фото: uefa.com

Немає сумніву, що спортом №1 у Винниках був і залишається футбол! Серед  найвідомиших місцевих вихованців і карпатівський голкіпер Андрій Тлумак, який уже багато років надійно захищає кольори найкращого футбольного клубу Західної України.

Ігор Гаврилів у свіжому номері газети «Винниківський Вісник» пропонує інтерв’ю з відомим тепер воротарем, який не забуває про час проведений у Винниках.

— Що спонукало Вас зайнятися саме футболом у дитинстві?

— Мій покійний батько також був футболістом, але важка травма завадила йому досягти висот у цьому спорті. Та він проніс любов до футболу через своє життя. Від нього футболом захопився я…

У спортшколі «Карпати» моїм першим тренером став також винниківчанин Роман Покора (володар Кубка СРСР). А вже після закінчення спортивного училища, я залишився поза грою, не мав ні роботи, ні ігрової практики. Ось тоді мене й запросив до себе тренер команди «Жупан» (Винники) Богдан Поточняк, за що я йому завжди вдячний. Тут я здобув практику, вдосконалив майстерність, повірив у власні сили…

— Що найбільше запам’яталося за роки у «Жупані»?

Час був важким для всіх, але завдяки матеріальній підтримці тютюнової фабрики ми мали дуже багато закордонних поїздок. Тоді з винниківською командою побував в Англії, Америці, Литві та інших країнах.

На великому міжнародному турнірі у Винниках здобули перемогу, здолавши у фіналі «Динамо» з Лос-Анжелеса (США). На фінал зібралося декілька тисяч уболівальників…

Під час поїздки в Англію організатори щось переплутали, і нам любителям, виставляли у суперники професійні команди. Уявляєте — ми, молоді гравці, виходили проти англійських професійних клубів, а стадіони були переповнені глядачами. Ох і діставалося нам від них!

Проте не без гордощів згадую, що навіть після нищівних поразок мене визнавали найкращим. Я відбивав неймовірні м’ячі, але проти професіоналів вистояти неможливо… Оплески від глядачів сприймав, як «знеболювальне».

Завжди з приємністю згадую цю мандрівку і всіх гравців команди «Жупан». З деякими з них досі підтримую контакти, зокрема, часом зустрічаюся з Василем Радухом і Михайлом Луцишином.

Ще одним воротарем «Жупану» тоді був нині відомий бізнесмен Григорій Козловський. Колись ми були конкурентами за місце в основі винниківської команди, а зараз — друзі. Уже двічі зустрічав Новий рік у його ресторані. Цю подію з нами відзначали у Винниках й колишні карпатівці Пшеничних і Кабанов.

 Повністю інтерв’ю можна прочитати у свіжому номері газети «Винниківський Вісник»

 Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв. У разі передруку матеріалів посилання на «Винники Plus» обов’язкове.

Приєднайся до сайту Винники Plus у acebook контакті та в Однокласниках

Читайте також:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *