Я не хворію на шоуманію і не хочу, щоб на мні зарбляли, — Ляна Новак (ВІДЕО) — Винники — Публікації

Винниківська співачка розповіла журналісту газети «Винниківський Вісник» Ларисі Кубській, чому ми не бачимо її на «Фабриці зірок-4», про нові проекти та життя поза сценою.

Ляна Новак (Уляна Латик) вже не один раз підкорювала зірковий Олімп. Це закономірно, бо співає дівчина з шести років, здобула неоціненний вокальний досвід у відомому колективі «Мартин хор», хористами якого були Віталій Козловський, Еріка та ін. Була визнана львів’янами кращою співачкою року, мала шалену популярність, співаючи в столичній групі «Тріши», зрештою, може похвалитися численними перемогами на пісенних фестивалях — від всеукраїнських до місцевих. Після народження донечки Катрусі, якій зараз 4 роки, Уляна мала пропозиції співпраці навіть від Алли Пугачової, але терези переважили у бік родини.

Ляна Новак не хворіє на шоуманію і не хоче, щоб на ній зарбляли, фото:starlife.com.ua

— Ляно, ви пройшли три тури кастингу «Фабрика зірок-4». Чому припинили змагання?

Порожній конверт означав, що я є однією із 20 конкурсантів, яких запросили пожити тиждень у зірковому домі, аби потім відібрати половину для участі в телешоу. Перед заселенням дали почитати контракт, який підписують з усіма, хто братиме участь у «Фабриці». Але цей контракт каналу не дає ніякого заробітку. Його умови кабальні, а суми за концерти смішні. Більшість учасників готові підписати будь-який папір, аби бути на екрані, я — ні. Мені не потрібно просто світитися в телевізорі, у мене немає зіркової недуги. Такі шоу дають хвилинну популярність: поки тебе бачать на екрані — пам’ятають, а далі — забувають. Пісенна кар’єра ж тупцює на місці.

— Для чого ж тоді йшли на «Фабрику»?

— Від самого початку продюсером мав бути Кіркоров, потім — Сердючка. У результаті став Кузін, а це зовсім інший рівень.

— На рішення журі вплинуло те, що під час перевдягання на сцені заклинило застібку на сукні?

— Не думаю, адже в першу чергу звертали увагу на вміння співати. Мені сказали, що я занадто професійна для «Фабрики зірок».

— Яка доля першого сольного відео «Милий»?

— Це власність компанії «Гетьман», а не моя. Тому я не можу його використовувати. Мій особистий перший відеокліп — «Не плач».

— Ви є рекламним обличчям ТМ «Гетьман «. Чому погодилися на рекламу алкоголю, адже у всьому світі намагаються боротися з пияцтвом, а не пропагувати спиртні напої?

— Олег Скрипка рекламує віскі, Скрябін — пиво, і цей перелік легко продовжити… Але не можна звинувачувати у всьому рекламу. Я вважаю, що ті люди, які зловживають алкоголем, й далі будуть пити. Та й відомо, що більше хочеться того, що заборонене, а доступне — не цікавить. Я, наприклад, рекламувала горілку, але жодного разу її не пробувала.

— Що не рекламували б?

— Мабуть, прокладки і тампони, бо це особисте.

— Ви продовжуєте займатися дизайнерською роботою?

— Дизайн став хобі. Виготовляю сукні тільки для себе і балету, адже для сцени куплені речі не підходять, потрібно виглядати не так, як інші. Власне імідж і допомагає вирізнятися. Як що говорити про роботу, то я спробувала працювати вже за багатьма професіями. Коли в країні була криза, нерухомість не продавалася, бізнес чоловіка не приносив колишніх прибутків. Життя примусило мене самостійно зайнятися автомийкою. Там я була і керівником, і бухгалтером, і контролером, і шпалери клеїла… Минулого року ми спробуваий новий бізнес — покерний клуб. Без перебільшення, я є найкращим гравцем у техаський покер серед жінок у Львові. Зайняла II місце на турнірах з техаського покеру. Мені часто програють, бо думають, що я блефую. А я цього не вмію, та мені не вірять!

— Коли побачимо телевізійний фільм «Конфетки» з вашою участю?

— На жаль, його не знімають. Я написала сценарій, знайшла спонсора. Це мала бути романтична комедія, щось на кшталт «Секс і місто». Для зйомок фільму необхідна сотня фахівців. Дня серіалу не вдалося знайти людей, які справді хочуть працювати.

— Під час виступу на святі Незалежності у Винниках деякі мешканці були незадоволещ що ви співали російською…

— Із чотирьох композицій усього одна була російськомовною. Я не бачу в цьому нічого страшного. Ми цивілізована нація. Нас вчили, що шовінізм — це погано, а патріотизм — добре. Співаю переважно україномовні пісні. Багатьом подобаються такі композиції, як «Чарівна скрипка», «Пісня про маму», «Не плач», «Підманула», «Не будемо пити».

— На виступи ви завжди їздите з охоронцем?

— Одного разу мене запросили співати на ювілей до 25-річного молодика. Я заходжу в зал, а там — купа п’яних хлопців, які щойно вийшли з бані. Співати я мала під… караоке! Коли я відмовилася, ювіляр поліз до мене з кулаками. Добре, що поряд був Валерій! З того часу чоловік заборонив їздити самій на концерти. Невеличкий інцидент стався і на День Незалежності у Винниках. Охоронцеві довелося заспокоювати п’яного «гостя», який нахабно поводився. Найбільше я люблю співати для дитячої аудиторії.

— Над чим зараз працюєте?

— Нещодавно закінчилися зйомки нового відеокліпу на пісню «В ритме мира», прем’єра якого відбулася на каналі «МІ» у жовтні. Це танцювальний кліп, в якому, до речі, ми показали шматочок нашого сімейного бізнесу, зокрема — покерну гру. Зараз готую новий альбом з такою ж назвою, а пісні, які входитиму ть у нього, звучатимуть українською, російською і англійською мовами. У Польщі вже відбувається ротація пісні «В ритме мира». Там значно легше «запустити» пісню для розкрутки, аніж в Україні. Працюю ще над однією новою піснею, яка стане основою «зимового» кліпу.
Незабаром поїдемо в тур по клубах України: Одеси, Дніпропетровська, Криму.

Приєднайся до сайту Винники Plus у acebook контакті та в Однокласниках

Читайте також:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *