Ми маємо своїх призерів України, Європи та світу, — Ігор Жуковський — Винники — Публікації

Publ
Главный редактор Vinnikiplus

Депутат Винниківської міської ради від ГП «Пора»,  заступник голови міської організації ГП «Пора» Ігор Жуковський завжди піклувався про розвиток дитячого спорту у Винниках. У розмові з журналістом Юлією Кухар пан Ігор поділився своїми думками про стан дитячого спорту у місті.

Останніми роками разом із проблемами в економіці країни зросли проблеми в розвитку дитячого спорту в м.Винники. Діло в тому що на протязі багатьох років відношення влади до дитячого спорту було на мою думку досить віртуальним, тобто коштів на проведення змагань не виділялось, якщо не помиляюсь, десь з 1991 року, і наші діти в вільний від навчання час не мають куди подітися і кучкуються під першим ліхтариком, біля гастрономів та ресторанів, — почав розмову Ігор жуковський.

— Пане Ігоре, тобто в Винниках немає  дитячих гуртків та секцій?

—  На щастя це не так, є секції з футболу, туризму, вільної боротьби гуртки з художньої самодіяльності, образотворчого мистецтва та інші. До речі вихованці винниківських шкіл мають успіхи на обласному, все державному і навіть міжнародного рівнях, але суть в тому що вони знаходяться на самофінансуванні і працюють дякуючи ентузіазму керівників груп та гуртків, потребують спеціальних приміщень або майданчиків і саме основне потребують допомоги місцевої влади.

— На скільки я знаю Ви допомагаєте тренерам з вільної боротьби вже на протязі декількох років.

— Так, з цією проблемою я зіткнувся декілька років назад. До мене неодноразово звертались тренери та батьки маленьких спортсменів допомогти їм з транспортом для виїзду на змагання.

Діло в тому що необхідно кошти на організацію змагань та забезпечення тренувального процесу. я вже не кажу про те що зі змагань діти приїжджають на Зд.Вокзал та автостанцію Львова о 21-23 год.вечора і в Винники заїхати вже проблемо, а команда мінімум 15-20 спортсменів.

Зіткнувшись з цими проблемами було прийняте рішення організувати громадське об’єднання «Максимус», основною ціллю якого є соціальна мета, це допомога і підтримка дитячого спорту, щоб діти з 8-9 років вже займалися якоюсь справою, були відірвані від вулиці, алкоголю та наркотиків, були дисципліновані, щоб ними займались, вчили, як себе поводити в колективі виховували характер та навчили принципам здорового і активного способу життя.

— Маєте якісь успіхи, плани?

— Маємо все і успіхи, і плани, і проблеми, а якщо серйозніше то ми має своїх призерів України, Європи та світу, а на змаганнях обласного рівнів наші спортсмени змагаються, як правило за призові місця.

Щодо планів зараз йде кропітка робота по підготовці змагання з вільної боротьби серед юнаків та дівчат «Пам’яті С.Бандери», яке відбудеться 12 листопада 2011 року в м. Винники, шукаємо кошти для відправки спортсменів на інші змагання, до речі вихованці тренера з вільної боротьби Проціва Р.Є. будуть представляти львівську область на Чемпіонаті України який відбудеться в 24-27 жовтня 2011 року м.Львів.

Також йде підготовка технічної документації по будівництву спортзалу, скажімо такого соціального напрямку, де б займались діти Винник з сімей малого та середнього достатків і всіх бажаючих долучитись до спорту. Там буде невеличкий зал для ігрових видів спорту, зал для вільної боротьби та інших видів єдиноборств та музей спорту м.Винники.

Але  не все так просто, ми зіткнулись з досить потужною бюрократичною машиною, яка вже зламала не одне добре починання, і зараз всіляко намагається призупинити наш поступовий рух у напрямку до поставленої цілі та все що нас не вбиває робить нас сильнішими.

Я знаю що спорткомплекс буде і нас в цьому підтримує і мер міста і більшість депутатів, а все інше ми зробимо самі.

На закінчення я хочу подякувати винниківських меценатів за постійну підтримку, імена зараз принципово не буду називати тому що дав слово та я думаю ви їх всі знаєте вони одні і ті ж самі.

Приєднайся до сайту Винники Plus у acebook контакті та в Однокласниках

Читайте також:

Related Post