Звіт депутатів Винниківської міської ради (СПУ)

Publ
Главный редактор Vinnikiplus

Звіт про проведену роботу депутатів, обраних до Винниківської міської ради за списком осередку СПУ у Львівській області.

На чергових виборах 26.03.2006 року від Винниківського міського осередку СПУ у Львівській області до Винниківської міської ради були обрані 3 депутати. З 01.05. 2006 року до 01.08.2010 року нашими депутатами з метою вирішення соціально-господарських питань мешканців проведена відповідна робота. За депутатом Олегом Матвіішиним закріплена вулиця Забава, За депутатом Рустамом Казімовим спочатку була закріплена вулиця Лісна, а згодом були закріплені вулиці Спортова, Сонячна. Наші зусилля як депутатів Винниківської міської ради були спрямовані на захист інтересів членів громади нашого міста, виконання їх доручень у межах депутатських повноважень, наданих ЗУ «Про статус депутатів місцевих рад» та ЗУ „Про місцеве самоврядування в Україні».

За період з 1 квітня 2006 року по 1 серпня 2010 року до нас звернулися із різними проблемними питаннями не тільки мешканці закріплених за нами вулиць, а й інші мешканці усього міста.

Отже, ми ніколи не розділяємо наших мешканців на своїх та чужих, тому уважно вислуховуємо всіх та в межах своєї компетенції надаємо посильну допомогу. На підставі усних та письмових звернень громадян нами направлено 357 депутатських запитів та 417 депутатських звернень до різних державних та комунальних структур.

Окрім цього, на підставі звернень наших мешканців обстежено та складено 53 акти житлово-побутових умов, 27 характеристик, подано 7 позивних заяв в суди, надано 217 юридичних консультацій, надана матеріальна допомога 35 особам із соціально-незахищених верств населення.

Систематично організовуються безкоштовні культурно-розважальні заходи для нашої молоді. Здійснюється посилена допомога спеціалізованій школі-інтернат № 9та Д/У №-156, громадській молодіжній організації «Золота Молодь». Щорічно на свято Дня Перемоги ветеранам та учасникам бойових дій у закріпленому окрузі надається посильна допомога. Під час новорічних свят діти дошкільних навчальних закладів отримують подарунки…

Разом з тим ми вважаємо, що основним завданням у здійсненні депутатських повноважень є своєчасне та обгрунтоване вирішення звернень та скарг громадян, вивчення причин та умов, які породжують скарги, і внесення своїх пропозицій до відповідних органів влади щодо їх усунення.

Хочемо наголосити на тому, що зміст депутатських звернень та запитів був наступним: про проведення каналізації на вулиці Ів.Франка, про стан приватизації земельних ділянок мешканцями міста, про правомірність дій посадових осіб виконкому Винниківської міської ради та комунальних структур м.Винники, про обладнання дитячих майданчиків, про проведення капітального ремонту будинку на вулиці В.Стуса,2, про те, як висвітлюється достовірність інформації про списки чергоеиків, про першочергове надання квартир; про вирішення питання житлових умов сім’ї Цепко, Стріхар, Пизьо, Демкович, про незаконне відключення холодної та гарячої води мешканцям вулиці Кільцевої, про незадовільний стан проїзної частини на вулицях Галицькій, Сахарова, Сухомлинського, Спортової, Левицького, про повернення Римо-Католицькіи громаді приміщення плебанії та інших споруд на вулиці Львівській,6, які були вилучені тоталітарним режимом, про використання не за призначенням «Шкільного автобуса», про незадовільну роботу маршруток Львів-Винники, про незадовільний стан зовнішнього освітлення вулиць у нічний час, про неналежне забезпечення охорони громадського порядку та боротьбу із злочинністю на території міста Винники, про стихійну незаконну вуличну торгівлю на вулиці Івасюка,2 та на території «Винниківського озера», про неналежне надання комунальних послуг мешканцям міста комунальними структурами міста, про антисанітарний стан міста, про несвоєчасний вивіз побутового сміття, про корупційні дії окремих посадових осіб комунальних служб міста, окремих членів виконкому міста, про незаконне зрізання дерева акації на вулиці Галицькій. 15 та каштанів на вулиці Шевченка,2, про неякісне надання послуг радіочастот, які перешкоджають надходженню якісного телевізійного сигналу, про незаконну передачу комунального майна, про проведення незаконного конкурсу, про бездіяльність заступників міського голови, про скасування положення про надання нових похоронних послуг за підвищеними тарифами, про встановлення водомірів соціально-незахищеним верствам населення, про надання матеріальної допомоги соціально-незахищеним громадянам, про незабезпечення безпеки громадян на водоймах, про невиплати заробітної плати працівникам ЖЕК м.Винники тощо…

Хочемо зазначити, що рішення Винниківської міської ради вважається прийнятим, якщо за нього проголосувало 19 депутатів та підписав міський голова. Тому нам не завжди вдавалося впливати на ситуацію при прийняті важливих рішень для інтересів громади міста, бо нас, як зазначено вище, є лише троє депутатів.

Окрім цього, ми працюємо на громадських засадах. На відміну від депутатів Львівської міської ради та Львівської обласної ради, не маємо свого фонду, тому не зажди маємо можливість надавати фінансову допомогу нашим соціально-незахищеним громадянам.

Олег Матвіїшин, Рустам Казімов, Галина Шутер, депутати Винниківської міської ради від СПУ

Винники Plus  за матеріалами газети «Винниківський вісник»

Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.  У разі передруку матеріалів посилання на  «Винники Plus» обов’язкове.

Related Post