У Києві застрелили журналіста Олеся Бузину

Новини
Главный редактор Vinnikiplus

Сьогодні в Шевченківському районі Києва застрелили журналіста Олеся Бузину.

Вбивство сталося біля під’їзду будинку №58 на вулиці Дегтярівській, де проживав журналіст. Про це повідомив радник міністра МВС Антон Геращенко на своїй сторінці у Facebook.

«Щойно на вул. Дегтярівська в районі будинку номер 58 з Форд Фокус темно синього кольору, був розстріляний сумно відомий журналіст Олесь Бузина», — написав радник голови МВС.

За словами Геращенка, номери на машині були, або латвійські, або білоруські, точно не укроаїнські.

«Схоже, що відстріл свідків у справі антимайдану триває. Всім хто, мав відношення до організації та фінансування антимайдану або іншим протиправним діям проти Майдану і відчуває загрозу життю, прохання звертатися в правоохоронні органи, щоб не наслідувати по шляху Калашникова і Бузини», — повідомив Антон Геращенко.

Як повідомляє Кoреспондент.net, вбивство сталося в 13.20 на вулиці Дегтярівській у дворі будинку номер 58. Журналіста застрелили біля під’їзду власного будинку.

За словами очевидців, до будинку під’їхав автомобіль, в якому були дві людини. Один з нападників вибіг з машини, зробив декілька пострілів. Після цього автомобіль з зловмисниками зник.

Свіжі новини сайту Винники Plus можна переглянути тут.

Related Post