Відсьогодні до 29 травня у Винниках знищуватимуть гризунів

Новини
Главный редактор Vinnikiplus

Сьогодні, 15 квітня, стартує весняна суцільна одномоментна дератизація. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

За повідомленням прес-служби, відсьогодні до 29 травня у Львові, Винниках і селищах Рудно та Брюховичі проводитиметься весняна суцільна одномоментна дератизація. Обласне комунальне підприємство профілактичної дезінфекції склало плани-графіки, згідно з якими дезінфектори відділів профдезінфекції, у присутності представників ЛКП, будуть побудинково проводити суцільну дератизацію на території ЛКП та приватного сектору. 

Згідно з планами-графіками, дезінфектори розкладатимуть отрутопринаду у підвальних приміщеннях житлових будинків та у прилеглих до них будівлях.  Крім цього, одномоментно будуть проводитися дератизаційні заходи у підвальних приміщеннях дитячих садочків, шкіл, поліклінік, лікарень, у парках, скверах, а також приміщеннях, які розташовані на цих територіях.

Також дератизаційні заходи проведуть у коледжах, вищих навчальних закладах, інших установах.  ЛКП м. Львова розклеїли оголошення про те, що у місті з 15 квітня до 29 травня 2015 року проводиться одномоментна суцільна дератизація, щоб мешканці без страху відчиняли свої помешкання. 

Директор Обласного комунального підприємства профілактичної дезінфекції Зеновій Хитра розповів також:

«За допомогою цих заходів ми зменшимо чисельність мишовидних гризунів, які є носіями багатьох інфекційних захворювань (лептоспіроз, туляремія та інші). Разом з цим, мешканці приватного сектору через оголошення у ЛКП та поширену ЗМІ інформацію зможуть долучитися до проведення суцільної одномоментної дератизації, якщо у цьому є потреба (помешкання заселені мишовидними гризунами)».

Джерело:

Більше про новини у Винниках та околицях міста можна дізнатися тут.

Related Post