«Алієв додав би «Руху» колориту, він-то гравець знаменитий», — Маркевич

Екс-гравець збірної України поки у винниківський «Рух» не збирається. Про це сьогодні повідомляє видання «Сегодня».

Безробітного Олександра Алієва засватали у клуб-чемпіон України серед аматорів «Рух» Винники. Раніше президент цього футбольного клубу Григорій Козловський, кликав в «Рух» Артема Мілевського. Не зрослося. І він переключився на Алієва, якому, за чутками, запропонував тримісячний контракт з номером-люкс в своєму готелі, де можна попаритися не тільки в лазні, але навіть у чані.

Нібито і грошима президент «Руху» образити Алієва не збирався. «Особисті умови гравець з Козловським погодили. Щоб заявити Алієва на чемпіонат Львівщини, залишилося отримати міжнародний трансферний сертифікат з РФС», – сказали журналістам видання в обласній федерації футболу.

«Там команда непогана, Алієв додав би їй колориту. Навчив би хлопців. Його характер? Я з ним півроку в збірній працював і не мав жодних проблем, він багато голів забив, був лідером, – прокоментував чутки про перехід Алієва у винниківську команду головний тренер «Дніпра» Мирон Маркевич, який стояв у витоків «Руху».

«Тут інший момент. Чи захоче в «Рух» сам Алієв? Він-бо гравець знаменитий», — додав Маркевич.

Схоже, сам Алієв не захотів. «Не знаю навіть, про що ви говорите, – сказав вчора 30-річний Алієв у відповідь на запитання, чи підпише він контракт з «Рухом». – Поки планую підтримувати форму індивідуально».

Нагадаємо, днями Олександра бачили в Києві на хокейному матчі АТЕК – «Кременчук». «Мене начальник гостьової команди запросив, – повідав Алієв. – До речі, цей вид спорту люблю не тільки як глядач. Я ще в дитинстві грав у хокей з м’ячем. А зараз граю в хокей з шайбою. Регулярно збираємося вечорами. Поштовхів, інших силових прийомів у нас немає. Граємо за аматорськими правилами. Намагаюся закидати шайби частіше. Мені дуже подобається!»

Фото:

Більше про новини спорту можна дізнатися тут.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *