Задайте свої запитання Григорію Козловському

Новини
Главный редактор Vinnikiplus

Про допомогу волонтерів, підприємців, громадських організацій, бізнесменів українським воякам багато написано і пишеться на сторінках ЗМІ та у соціальних мережах. Багато винниківчан, серед яких прості мешканці міста і громадські організації, підприємці, бізнесмени долучилися та долучаються до цієї важливої справи.

Редакція сайту Винники Plus старається, як найбільш ширше, інформувати своїх читачів про тих винниківчан, які вносять свій вклад у допомогу нашим захисникам.

Давно хотіли зустрітись з відомим бізнесменом, меценатом Григорієм Козловським, який, як ми чули, постійно надає відчутну допомогу українським захисникам. І от така зустріч відбулася. А відповідь була дуже короткою.

«Якщо я комусь в чомусь допомагаю, то це, повірте, не для того, щоб про мене писали…», — сказав пан Григорій.

Така відповідь нас дещо засмутила, але ці слова викликають тільки повагу і напевне можуть сказати більше ніж якісь конкретні цифри та суми. Як кажуть, «не словом, а ділом!».

І всеж-таки ми домовились з Григорієм Петровичом, що найближчим часом ми ще раз зустрінемось і поговоримо з ним, як з президентом футбольного клубу «Рух» Винники і, як з почесним президентом Народного ансаблю танцю «Святослав». При розмові не залишимо в стороні і проблеми нашого міста.

Також пан Григорій погодився відповісти на запитання, які Ви можете задати йому у коментарях до цієї статті, а також на сторінці «Винники Plus» у Facebook.

Більше про новини у Винниках та околицях міста можна дізнатися тут.

Related Post