Госпіталь у Винниках визначили базовим для лікування поранених бійців

Новини
Главный редактор Vinnikiplus

Львівський обласний госпіталь інвалідів війни та репресованих ім. Юрія Липи визначений, як базовий заклад охорони здоров’я для лікування та реабілітації учасників антитерористичної операції на Львівщині. Про це інформує прес-служба Львівської облдержадміністрації, повідомляє Погляд.

В госпіталі розгорнуто великий операційний блок, відділення анестезіології та інтенсивної терапії. Надається повноцінна хірургічна допомога. У закладі працює добре підготовлений персонал реабілітологів та масажистів.

Окрім того, у медустанові є потужне фізіотерапевтичне відділення з бальнеологічним та фізіотерапевтичним лікуванням, яке проводиться в тренажерних залах та палатах госпіталю.

На сьогоднішній день у терапевтичних та неврологічних відділеннях медичного закладу надається повноцінна медична допомога, для цього підготовлено 60 ліжок для реабілітаційного лікування учасників АТО.

Водночас, в госпіталі спільно з департаментом соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації буде організовано роботу «Єдиного вікна учасника АТО», де пацієнти – учасники АТО, зможуть крім медичної допомоги отримати консультації та допомогу соціального характеру.

Більше про новини у Винниках та околицях міста можна дізнатися тут.

Related Post