Історико-краєзнавчий музей запрошує на Великий передвеликодній ярмарок

Новини
Главный редактор Vinnikiplus

Історико-краєзнавчий музей м. Винники запрошує у неділю, 5 квітня, на Великий передвеликодній ярмарок, на якому можна буде придбати якісні і натуральні молоко, сир, масло, м’ясні вироби, овочі та фрукти, мед, солодощі, тощо.

Гості ярмарку зможуть покуштувати різні види молочних продуктів, виготовлені за традиційною французькою чи швейцарською технологіями, а також різні види сиру і бринзи від косівських господинь.

На ярмарку кожен зможе собі обрати товари до смаку серед різноманітної «солодкої» продукції пасічників Вінниччини та Прикарпаття.

Гості ярмарку матимуть змогу спробувати свої сили у стрільбі з лука та арбалета, придбати вироби народних майстрів: ткані та вишивані вироби, писанки, гаварецьку кераміку, ковані вироби, вишиванки коломийських майстринь. Також буде проходити розпродаж виключно добрих саджанців Львівщини: ожини, малини, фундука, полуниць та ін.

Організатори ярмарку запросили народних майстрів для проведення майстер-класів для усіх бажаючих із гончарства,  лозоплетіння та ін.

Під час ярмарку буде можливість оглянути виставку «Подорож у минуле»,  яка показує колорит та етнографічне багатство Галичини в кінці ХІХ — на поч. ХХ ст. Оглянувши виставку, гості зануряться у час, коли жили їхні дідусі та бабусі, побачать багатий український стрій, прекрасні вишивки (лемківські та холмські костюми, вишивки Галичини), речі побуту, які оточували наших прадідів, пізнають ремесла і промисли, якими жили вони, і які багато представлені експонатами музею. Ці речі ілюструють фотовиставку світлин поч. ХХ ст. відомого фотомитця Юліана Дороша.

Важливим доповненням до програми ярмарку стане проведення благодійного розпродажу з метою збору коштів для допомоги нашим пораненим бійцям.

Відвідати ярмарок можна з 11.00 до 17.00 год. за адресою: м. Винники, вул. В.Івасюка, 5.

Контактні телефони: (032) 296-33-33; (032) 296-01-90, e-mail: musem.vynnyky@gmail.com.

Більше про новини у Винниках та околицях міста можна дізнатися тут.

Related Post