«Святослав» запрошує на благодійне дійство «Діти єдиної країни»

Новини
Главный редактор Vinnikiplus

Народний ансамбль танцю «Святослав» (засновник та почесний президент Григорій Козловський) запрошує винниківчан та гостів міста на благодійне дійство «Діти єдиної країни», який  відбудеться у неділю, 29 березня, о 16.00 год. в Культурному центрі «Дозвілля» м. Винники.

У цей непростий для України час глядачам подарують незабутні хвилини радості гості з міста Енергодар Запорізької області модерн-балет «Терпсіхора» під керівництвом Дмитра та Людмили Садовичів та хореографічна студія «A.T.Dance» з міста Дніпропетровська під керівництвом Олени Таслицької.

З ведучими благодійного концерту заслуженими артистами України Леонтієм Бебешко та Аелітою глядачі поринуть у світ мистецтва хореографії разом з учасниками модерн-балету «Терпсіхора» у постановці спектаклю «Навчи мене мистецтву маленьких кроків» за мотивами казки Антуана де Сент-Екзюпері «Маленький Принц». Також на глядачів чекає захоплююча сучасна хореографія у стилях контемп та хіп-хоп, яку виконають танцівники студії «А. Т. Dance», та виступ учасників Народного ансамблю танцю «Святослав» (художній керівник та головний балетмейстер Тетяна Патер).

Більше про новини у Винниках та околицях міста можна дізнатися тут.

Related Post