«Головний підсумок мінських переговорів — початок формування антипутінської коаліції», — експерт

Рішення, які були прийняті у Мінську не будуть виконані повністю. Про це написав на своїй сторінці у Facebook політаналітик Володимир Горбач.

«Головне не те, що тут написано і підписано про виконання Мінських домовленостей. Цей «Комплекс заходів» не буде виконано повністю так само, як не було виконано самі мінські домовленості півроку тому. Головний підсумок мінських переговорів — початок формування антипутінської коаліції», — написав він.

«Поки що це психологічний процес всередині лідерської групи Меркель-Оланда-Порошенка. І навіть Лукашенко був у формально нейтральній позиції. Продовження буде сьогодні у Брюсселі на засіданні Європейської Ради за участі лідерів держав ЄС і України. Остаточне оформлення антипутінської коаліції відбудеться після першого ж порушення Кремлем виконання мінських домовленостей. І почнеться повномасштабна міжнародна ізоляція Росії, що зрештою спричинить розпад російської імперії», — пише Володимир Горбач.

Нагадаємо, що сьогодні вранці закінчилися переговори «нормандської четвірки» у Мінську. За їх результатами лідери країн зробили низку заяв, зокрема щодо домовленості про припинення вогню на Донбасі з 15 лютого. 

Джерело:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *