«Шахтар» на останніх хвилинах не втримав перемогу над «Порту» (ВІДЕО)

Новини
Главный редактор Vinnikiplus

Вчора, в останній день вересня, вперше до Львова завітала Ліга чемпіонів, де на «Арені Львів»  донецький «Шахтар» приймав «Порту» в рамках другого туру групового турніру найпрестижнішого клубного турніру.

Нарешті гімн Ліги чемпіонів прозвучав у Львові, де сьогодні «Шахтар» приймав «Порту». Матч «гірники» почали у обороні, а «дракони» намагались атакувати швидко. Але досить обережно, не залучаючи до атаки великі сили. В основному небезпеку біля воріт «гірників» гості створювали силами Браімі, Абубакара та Тельо. Придивившись до суперника за 15 хвилин після стартового свистка «Шахтар» активно пішов вперед, застосовуючи високий пресинг. Проте моментів було не надто багато, особливо у «Шахтаря». «Порту» створював всю небезпеку у швидких контрвипадах. Але відкрити рахунок не судилось нікому.

У другій половині «гірники» сміливіше пішли вперед і скоро це принесло свої плоди. Кучер, який дивом опинився у чужій карній зоні, запресингував оборонця і віддав пас на Тейшейру, який безперешкодно вкотив м’яч у сітку воріт. Дракони кинулись відіграватись, але окрім індивідуальних дій Браімі у команди Лопотегі особливо нічого не виходило.

На 85-й хвилині Луіс Адріано забив другий гол «Шахтаря» після класної передачі Бернарда. Здавалося б три пункти вже у скарбничці. Але наддосвідчені португальці не звикли здаватись і розслаблятись до фінального свистка. «Порту» настирно йшов вперед поки жевріла надія і фортуна посміхнулась «драконам». Джексон Мартінес  на 88 та 93 хвилині відзначився у воротах Пятова, який був номінантом на звання «гравець матчу».

«Шахтар» не втримав комфортну перевагу і заробив лише один пункт. Отже, чемпіон України нині посідає третю позицію у групі з двома балами в активі, адже БАТЕ сенсаційно переграв «Атлетік».

Джерело:

Related Post