Незаконно встановленими кіосками у Винниках займеться суд (ВІДЕО)

Новини
Главный редактор Vinnikiplus

Мешканці Винник звернулись на «Гарячу лінію Народного контролю» телеканалу ZIK. Люди розповіли, що кіоски, які розташовані на вулиці Галицькій, уже декілька місяців працюють незаконно – власники не платять за оренду землі. Тим часом, незважаючи на звернення винниківчан, міська влада на такі порушення не реагує.

Пан Юрій живе у Винниках давно. Чоловік розповідає, кіоски стоять тут майже півроку. Відколи з’явилися МАФи, пройти тротуаром у час пік складно, а дитячим візком – взагалі не проїхати, доводиться виходити на проїжджу частину.

«Вони дуже заважають. Для людей зовсім не залишається місця, щоб пройти тротуарами», – нарікає мешканець Юрій

«На ці малі архітектурні форми люди почали скаржитись щоразу частіше. У Винниках продовжують незаконно встановлювати споруди. Прокуратура уже оскаржила рішення виконавчого комітету. Вже навіть виграли суд у першій інстанції. Та попри всі заборони, міські чиновники закривають на це очі», – обурюється сотник «Народної Самооборони» м. Винники Володимир Почаєвець.

У Міськраді ж виправдовуються: мовляв, дали дозвіл на роботу яток, а не кіосків. Чому ж протягом декількох місяців Винниківська мерія не звернула увагу, що кіоски розміщенні незаконно – невідомо.

«Якщо архітектурна форма встановлена стаціонарно, то вона має мати дозвіл, повинен бути договір оренди. Якщо ж це тимчасова ятка, то тоді не договору оренди непотрібно», – прокоментував голова інспекції благоустрою міста Винники Славомир Каторож.

«У нас не розроблено положення про встановлення малих архітектурних форм. Якщо буде рішення суду, щоб демонтувати ці МАФи, то ми так і зробимо», – запевнив заступник голови Винниківської міськради Олег Шевчук.

Громадські активісти та журналісти телеканалуу, спільно із працівниками ДАІ, провели заміри і визначили, що кіоски розташовані не за правилами. Далі незаконними МАФами займатиметься прокуратура та суд. «Гаряча лінія Народного контролю» слідкуватиме за перебігом цієї справи.

Related Post