Обама: «Ми заставимо Росію заплатити за агресію проти України»

Новини
Главный редактор Vinnikiplus

Президент США Барак Обама заявив, що Сполучені Штати Америки змусять Росію заплатити за агресію проти України.

Про це Обама сказав у своєму виступі в Генеральній асамблеї ООН, повідомляє Gazeta.ua.

В цілому президент США торкнувся основної теми сучасного світу — від необхідності спільної боротьби з епідеміями до мирного процесу на Близькому Сході.

Значну частину своєї промови він присвятив Росії та Україні. Обама нагадав, що «всі держави — ​​і великі і малі — повинні відповідально дотримуватися і домагатися виконання міжнародних норм».

«Ми зібралися тут, оскільки наші попередники зрозуміли, що ми можемо виграти більше за рахунок співпраці, а не завоювань» — зазначив він і нагадав, що після закінчення Другої світової війни був створений світопорядок, заснований на дусі мирного співіснування.

«Дії Росії в Україні кинули виклик цьому повоєнному порядку, — сказав президент США. — Ось факти. Після того як народ України розпочав протести і закликав до реформ, їх корумпований президент втік. Проти волі уряду в Києві був анексований Крим. Росія направила зброю в східну Україну, підживлюючи агресивних сепаратистів, і в результаті цього конфлікту були вбиті тисячі людей. Коли цивільний авіалайнер був збитий з території, яку контролюють ці маріонетки, вони багато днів відмовлялися надати доступ до місця аварії. Коли Україна почала відновлювати контроль над своєю територією, Росія припинила зображати, що просто трохи підтримує сепаратистів, а направила свої війська через кордон».

Президент США заявив: «Ми заставимо Росію заплатити ціну за агресію і будемо протистояти брехні правдою».

Фото:

Related Post