У жителів району Загороддя увірвався терпець

Дерибан землі у містечку Винники вже триває багато років. Люди вже звикли до цього і навчились не звертати на це увагу. Бо розуміли, що правлячу владу не здолати і що їй все під силу. Але хто б міг подумати, що станеться Майдан і Янукович втече з країни. Але сталося…

З таких слів розпочинається лист направлений в редакцію сайту Винники Plus від громади району Загороддя м. Винники.

Далі наводимо повний текст цього листа:

Так виглядає, що закінчився терпець і у жителів району Загороддя, який налічує близько 3 тисяч людей. Це віддалений від центру міста район, який забутий всіма і на який ніхто не звертає уваги — ні Винниківський голова Сергій Уваров, ні депутати від даного району О. Дикий, Ю. Хомич, П. Павлентій, Ю. Сурков. Люди вибирали і надіялись на  своїх представників, розраховували на підтримку. Так, підтримка від депутатів є, але тільки діям голови міської ради, бо допомагають дерибанити єдине, що залишилося цінне у жителів цього району — це земля.

Прийшовши до влади, Винниківський голова міської ради Сергій Уваров чи то справді врахував «гостру проблему мешканців даного району в відсутності об’єктів соцкультпобуту  таких, як відділення звязку, відділення Ощадбанку, дитячої поліклініки, стоматкабінету, будинку побуту, дитячого майданчику», чи вже тоді  виношував грандіозні плани щодо даної землі – важко сказати. Але  рішенням міської ради він забирає одинадцять ділянок землі, які виділила попередня влада людям. Люди змирились з тим, бо чекали на благоустрій, вірили, писали і знову чекали. Довго і терпеливо.

А їм відповіли — не надійтеся і не чекайте. Не буде дороги, вуличного світла, каналізації, об’єктів соцкультпобуту, дитячого садочку, нічого не буде. Бо нема грошей.

Так, нема грошей, бо вказана земля незаконно переоформляється головою міської ради та його підручними депутатами на підставну особу п. Чорного А.П. через будівельну фірму і успішно здається в аренду для будівництва котеджів з ціллю продажі, а зароблені гроші кладуться у власну кишеню, а не виділяються на благоустрій. Але шкода тих людей, які вже вклали гроші в котеджі, що почали будуватися.

4 липня 2014 року зібралися мешканці району Загороддя, щоб обговорити дане питання. Мами привели своїх діточок, які бавилися майже на проїзджій частині дороги, дихаючи їдким порохом, бо туди наша влада відтіснила дитячий майданчик. Відтіснила, бо землю зі садом і зеленою травою продала.

Вже через 3 дні, 7 липня, організовується народне віче із офіційним запрошенням міського голови і депутатів  від району Загороддя — Ю. Хомича, Ю. Суркова, О. Дикого, П. Павлентія  та А. Чорного, власника «Гал-Дім» (див. додаток 1). Пані Марія Желіско, яку замість себе відправив С.І. Уваров приїжджає на віче з охороною.

9 липня громада Загородя приходить на сесію Винниківської міської ради, де вимагає свої вимоги вирішити в правовому полі.

Як результат, головою міської ради Сергієм Уваровим зачитується депутатський запит депутата Дикого О. про земельну ділянку по вул.Грушевського (підстава — звернення мешканців району щодо зміни цільового призначення землі (див. додаток 2).

Також на сесії була зроблена заява п. Уварова про капітальний ремонт вулиць Грушевського і Сагайдачного в 3-4 кварталі 2014 року (див. додаток 3).

Незабаром  спливає термін, даний Сергієм Уваровим на підготовку до ремонтних робіт на вулицях Грушевського та Сагайдачного…

Щодо земельної ділянки по вул. Грушевського, то на даний час будівництво котеджів на ній призупинено. Чорний А.П. ухиляється від зустрічі з представниками громади, як було вирішено на віче. На зустрічі мали обговорити будівництво дитячого садочку на даній землі.

На закінчення хочемо сказати, що люди налаштовані рішуче, бо знають, що таке Майдан і як його організувати. І переконані, що результат буде.

Громада району Загороддя м. Винники

Оригінал листа можна перглянути тут (формат PDF)

Фото з віча можна переглянути у фотогалереї сайту Винники Plus

Адміністрація сайту може не поділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *