У Винниках розпочали боротьбу з вуличною торгівлею

Новини
Главный редактор Vinnikiplus

З третього червня, працівників міліції разом з членами Інспекції з благоустрою Винники розпочали проведення систематичних рейдів по ліквідації вуличної торгівлі на перехресті вул. Галицька та вул. Івасюка.

 

Таке рішення ухвалили на нараді при участі начальника Винниківського відділення міліції Т.Смалюха, голови Інспекції з благоустрою С.Каторожа, директорів комунальних підприємств О.Горіня та С.Булича, депутата ВМР Б.Шустера, повідомляють Варіанти.

За інформацією прес-служби ВМР, на ім’я голови м.Винники Сергія Уварова надійшов депутатський запит депутата ВМР Б.Шустера по питанню врегулювання вуличної торгівлі в м.Винники на перехресті вулиць Галицької та Івасюка.

На виконання вказівки міського голови, його заступником, головою адміністративної комісії О. Шевчуком було проведено нараду при участі начальника Винниківського відділення міліції Т. Смалюха, голови Інспекції з благоустрою С.Каторожа, директорів комунальних підприємств О. Горіня та С. Булича, депутата ВМР Б. Шустера.

За підсумками наради було прийнято рішення з 03.06.2014р. проводити систематичні рейди працівників міліції разом з членами Інспекції з благоустрою м.Винники по ліквідації вуличної торгівлі на перехресті вул. Галицька та вул. Івасюка. Для мешканців навколишніх сіл та м.Винники, які хочуть реалізовувати сільськогосподарську продукцію, будуть надані місця для торгівлі в критому приміщенні ринку ПП «Матвол». На громадян, які продовжуватимуть реалізацію продуктів в антисанітарних умовах на тротуарі, буде складено протоколи та накладено штрафи згідно чинного законодавства.

Related Post