Відбувся звітний концерт вихованців КЦ «Дозвілля»

Новини
Главный редактор Vinnikiplus

1 червня, в Міжнародний День захисту дітей, у Культурному центрі «Дозвілля» м. Винники показали свою майстерність та любов до українського народного танцю, пісні, народних звичаїв та традицій вихованці КЦ «Дозвілля» та учасники народного ансамблю танцю «Святослав».

«Упродовж року діти отримували знання з хореографічного мистецтва і вивчали основи класичного,народно-сценічного,сучасного танцю,  елементи гімнастичних вправ та акторську майстерність, — говорить Художній керівник та головний балетмейстер Народного ансамблю танцю «Святослав», депутат Винниківської міської ради Тетяна Патер. — Майстер класи з акторської майстерності проводив заслужений артист України Леонтій Бебешко. Незважаючи на втому після шкільних уроків, і навіть «магнітні бурі», настрій, юні артисти, попри все, приходили на заняття. Тут були і плідна праця, і жарти, і втома, і задоволення від вивченого та засвоєного матеріалу.

У Народному ансамблі танцю «Святослав» займаються діти за різними віковими категоріями:

— дошкільнята (4-5 р.)

— молодша група ( 6-7 р.)

— середня група ( 7-10 р.)

— підготовча група ( 11-13 р.)

— основний склад колективу( 14-16 р.)

Репертуар колективу своєрідний, оскільки має за мету мистецтвом хореографії відродити українські давні традиції, звичаї та обряди.

Упродовж року репертуар колективу поступово ускладнювався новими вивченими рухами  та оновлювався новими танцювальними композиціями: «Гуцульські переспіви», «Вітальний – гуцульський», «Загравання», «По малину в сад підем», «Плескай- тупай», «Варення», «Чап Чалап», «Їхали козаки», «Буковинський весняний».

Загалом  репертуар Народного ансамблю танцю «Святослав» налічує тридцять танцювальних композицій, двадцять з яких було представлено на звітному концерті.

Незмінними ведучими цього дійства були заслужені артисти України Лідія та Леонтій Бебешки, з якими співпрацюємо вже багато років, а допомагала їм Анастасія Ярошенко.

Кожний виступ викликав у глядачів позитивні емоції та бажання підтримати юних артистів щирими оплесками, а у батьків учасників – радість і гордість за своїх дітей. Чи не найбільше вразила усіх присутніх в залі (а їх, незважаючи на негоду, було понад 400 осіб) нова хореографічна композиція, присвячена пам’яті героїв Небесної сотні (постановка Т. Патер,Т.Коломий).

Окрім танцювальних номерів, глядачі мали можливість з приємністю почути вокалістів КЦ «Дозвілля» : Дарину Артищук, Вікторію Білан,Софію Брилінську , Даніеллу Вихованок, Діану Шпіцер, Анастасію Родик, Яну Ручинську (викладач Ірина Самбур).

Своєю піснею про єдину мирну Україну, щастя всіх дітей на землі Софія Брилінська підсумувала ідею цього концерту-звіту Народного ансамблю танцю «Святослав».

Під оплески глядачів кожний учасник ансамблю отримав подяку та медаль за творчі  успіхи і досягнення.

Крім традиційного звіту, колектив, представляючи наше м. Винники, був неодноразовим переможцем міських, обласних та Всеукраїнських фестивалів – конкурсів, які проводилися впродовж року.

Як керівник колективу, хочу подякувати творчому складу однодумців: директору КЦ «Дозвілля», муз. Керівнику Народного ансамблю танцю «Святослав» п. Ігореві  Патеру; заступникові художнього керівника ансамблю Катерині Патер; педагогам-хореографам  Тетяні Коломий, Юлії Мосійчук та Олегові Ярошенку; звукорежисеру Дмитрові Кушніру; костюмеру Наталії Тучапець; фотографу Андрієві Жуку.

Також дуже дякую батькам учасників колективу за їх терпіння і підтримку.

Учасники Народного ансамблю танцю «Святослав», батьки, творчий колектив і громада м. Винники щиросердечно дякує Почесному президентові, засновнику та меценатові Григорію Козловському, людині, яка постійно й  у всьому допомагає «Святославові» та надихає на нові творчі починання та здобутки.

Бажаю усім міцного здоров’я, багато радості від здійснених мрій і бажань. Учасникам Народного ансамблю танцю «Святослав» злетів та перемог, а найважливіше для всіх нас – жити в єдиній, незалежній,мирній Україні!».

Більше фото можна переглянути у фотогалереї офіційного сайту КЦ «Дозвілля»

Related Post