МВС голошує набір до батальйону міліції особливого призначення «Львів»

Новини
Главный редактор Vinnikiplus

Головне управління МВС України у Львівській області з 18 квітня проводить набір кандидатів на службу у новостворений батальйон патрульної служби міліції особливого призначення «Львів». Про це повідомляє Львівський портал посилаючись на інформацію ВГЗ УМВС у Львівській області.

Кандидати повинні відповідати вимогам:

— призовники визнані придатними до проходження військової служби;

— вік від 20 до 35 років;

— придатні до військової служби;

— наявне звання від рядового до старшого прапорщика запасу включно;

— відсутність судимості

На службу також приймають пенсіонерів органів внутрішніх справ (звільнені зі служби із званням молодшого начальницького складу), які отримують пенсійне забезпечення та у разі їх прийняття на службу нарахування та виплата пенсії зберігається.

Для оформлення необхідних документів та отримання додаткової інформації щодо умов прийому на службу звертатись за адресою: м. Львів, пл. Генерала Григоренка, 3, кабінет №85, або за телефоном 095-6624322.

Окрім того, громадяни можуть звернутися в міськрайоргани міліції за місцем проживання.

Заробітна плата від 4200 гривень.

Батальйон патрульної служби міліції особливого призначення «Львів» створено з метою забезпечення захисту та охорони життя, прав, свобод і законних інтересів громадян, суспільства і держави від злочинних та інших протиправних посягань, охорони громадського порядку та забезпечення громадської безпеки.

Related Post